Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Japini Gušti j.d.o.o.

Japini Gušti jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Japini Gušti jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Voćarsko naselje 70, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 16726953426, a matični broj subjekta (MBS) 81134847. Osnovana je 29. studenoga 2017., što je prije 8 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
16726953426
MBS
81134847
Sjedište
Voćarsko naselje 70, Zagreb
Status
Aktivna

Je li Japini Gušti j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Japini Gušti jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Adresa
Voćarsko naselje 70, Zagreb
OIB
16726953426
MBS
81134847
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
10,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Japini Gušti jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Skraćeni naziv
Japini Gušti j.d.o.o.
OIB
16726953426
Matični broj subjekta (MBS)
81134847
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Voćarsko naselje 70, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
29. studenoga 2017.
Temeljni kapital
10,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.080 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Japini Gušti j.d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 27 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  2. pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  3. proizvodnja prehrambenih proizvoda
  4. proizvodnja pića
  5. istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  6. promidžba (reklama i propaganda)
  7. usluge informacijskog društva
  8. kupnja i prodaja robe
  9. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  10. pružanje usluga u trgovini
  11. zastupanje inozemnih tvrtki
  12. prijevoz za vlastite potrebe
  13. djelatnost prijevoza putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  14. djelatnost prijevoza putnika u međunarodnom cestovnom prometu
  15. djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
Prikaži još 12 predmeta poslovanja
  1. agencijske djelatnosti u cestovnom prometu
  2. turističke usluge u nautičkom turizmu
  3. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  4. ostale turističke usluge
  5. turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  6. računovodstveni poslovi
  7. djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
  8. djelatnost pružanja audio i/ili audiovizualnih medijskih usluga
  9. djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija
  10. organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložaba, seminara, tečajeva, tribina, revija
  11. računalne i srodne djelatnosti
  12. popravak i održavanje uredskih strojeva i računalnih sustava

Temeljni kapital

10,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki Japini Gušti j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Japini Gušti j.d.o.o.?

OIB tvrtke Japini Gušti jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 16726953426. Matični broj subjekta (MBS) je 81134847.

Gdje je sjedište tvrtke Japini Gušti j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke Japini Gušti j.d.o.o. je na adresi Voćarsko naselje 70, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka Japini Gušti j.d.o.o.?

Tvrtka Japini Gušti j.d.o.o. osnovana je 29. studenoga 2017. i posluje 8 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Japini Gušti j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.

Je li tvrtka Japini Gušti j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 16726953426.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu