Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
JAHTING SPORT AGANA d.o.o.
JAHTING SPORT AGANA d.o.o. za nautički turizam
JAHTING SPORT AGANA d.o.o. za nautički turizam je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Dr. Franje Tuđmana 5, Marina (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 35407400534, a matični broj subjekta (MBS) 60243149. Osnovana je 24. travnja 2008., što je prije 18 godina. Pretežita djelatnost je ostale zabavne i rekreacijske djelatnosti (NKD 93.29.9). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.445.180,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 35407400534
- MBS
- 60243149
- Sjedište
- Dr. Franje Tuđmana 5, Marina
- Status
- Aktivna
Je li JAHTING SPORT AGANA d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Splitu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- JAHTING SPORT AGANA d.o.o. za nautički turizam
- Adresa
- Dr. Franje Tuđmana 5, Marina
- OIB
- 35407400534
- MBS
- 60243149
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Splitu
- Temeljni kapital
- 2.445.180,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- JAHTING SPORT AGANA d.o.o. za nautički turizam
- Skraćeni naziv
- JAHTING SPORT AGANA d.o.o.
- OIB
- 35407400534
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60243149
- Matični broj (MB)
- 02377659
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Dr. Franje Tuđmana 5, Marina
- Općina / grad
- Marina
- Županija
- Splitsko-dalmatinska županija
- Datum osnivanja
- 24. travnja 2008.
- Temeljni kapital
- 2.445.180,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 93.29.9 Ostale zabavne i rekreacijske djelatnosti
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
- E-pošta iz registra
- racunovodstvo@marina-agana.hr
U općini ili gradu Marina u sudskom je registru upisano 160 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 112 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 93.29.9) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 36 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke JAHTING SPORT AGANA d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
93.29.9 Ostale zabavne i rekreacijske djelatnosti
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 24 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Popravci i preinake brodova
- Pomorski i obalni prijevoz
- Međunarodni prijevoz tereta i putnika u cestovnom prometu
- Posredovanje u prometu nekretninama
- Sportsko-rekreacijska plovidba jahtama ili jedrilicama
- Iznajmljivanje plovnih prijevoznih sredstava
- Promidžba (reklama i propaganda)
- Kupnja i prodaja robe
- Trgovačko posredovanje na domaćem i stranom tržištu
- Turističke usluge u nautičkom turizmu, turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude i ostale usluge koje se pružaju turistima u vezi s njihovim putovanjem i boravkom
- Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka i pružanje usluga smještaja, pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu (u prijevoznim sredstvima, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
- Iznajmljivanje prostora uz uređenu i djelomično ili potpuno zaštićenu obalu (vez) za smještaj plovnih objekata i turista nautičara koji borave na njima
- Iznajmljivanje plovnih objekata za odmor i rekreaciju (charter, crusing)
- Usluge skipera
- Usluge snabdjevanja nautičara vodom, gorivom, namirnicama, rezervnim djelovima, opremom)
Prikaži još 9 predmeta poslovanja
- Uređenje i pripremanje plovnih objekata, vanjsko i unutarnje čišćenje broda
- Djelatnost marina
- Usluge informiranja nautičara (nautički vodiči, vremenska prognoza) i druge usluge za potrebe nautičkog turizma
- Iznajmljivanje plovila, sa rukovateljem
- Iznajmljivanje brodica za zabavu
- Popravak brodica za odmor i razonodu i sportskih brodica
- Agencijsko pomorski poslovi za prihvat i opremu turističkih plovnih objekata
- Lučke djelatnosti: privez i odvez brodova, jahti, ribarskih, sportskih i drugih brodica i plutajućih objekata, ukrcaj, iskrcaj, prekrcaj, prijenos i skladištenje roba i drugih materijala, prihvat i usmjeravanje vozila u svrhu ukrcaja ili iskrcaja vozila s uređenih lučkih površina, ukrcaj i iskrcaj putnika uz upotrebu lučke prekrcajne opreme
- Ostale gospodarske djelatnosti koje su u funkciji razvoja pomorskog prometa i lučkih djelatnosti (npr. opskrba brodova, pružanje usluga putnicima, tegljenje, servisi lučke mehanizacije i ostale servisne usluge, poslovi zastupanja u carinskom postupku, poslovi kontrole kakvoće robe i dr. )
Temeljni kapital
2.445.180,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: racunovodstvo@marina-agana.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki JAHTING SPORT AGANA d.o.o.
Koji je OIB tvrtke JAHTING SPORT AGANA d.o.o.?
OIB tvrtke JAHTING SPORT AGANA d.o.o. za nautički turizam je 35407400534. Matični broj subjekta (MBS) je 60243149.
Gdje je sjedište tvrtke JAHTING SPORT AGANA d.o.o.?
Sjedište tvrtke JAHTING SPORT AGANA d.o.o. je na adresi Dr. Franje Tuđmana 5, Marina, Splitsko-dalmatinska županija.
Čime se bavi JAHTING SPORT AGANA d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je ostale zabavne i rekreacijske djelatnosti (NKD 93.29.9). U sudski registar upisano je ukupno 24 predmeta poslovanja.
Kada je osnovana tvrtka JAHTING SPORT AGANA d.o.o.?
Tvrtka JAHTING SPORT AGANA d.o.o. osnovana je 24. travnja 2008. i posluje 18 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke JAHTING SPORT AGANA d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.445.180,00 €.
Je li tvrtka JAHTING SPORT AGANA d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 35407400534.
Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji
- 007 MILETIĆ d.o.o.Solin
- 021 d.o.o.Split
- 101 DALMATINAC j.d.o.o.Split
- 10 MILES STUDIOS d.o.o.Split
- 123 TEHNIKA d.o.o.Split
- 17. PARTNERS d.o.o.Okrug Gornji
- 2003 TRUMBIĆ d.o.o.Komiža
- 212 COLLECTION d.o.o.Omiš
Tvrtke srodne djelatnosti
- 1K93 d.o.o.Sportske djelatnosti, d. n.
- 1ON1 j. d. o. o.Sportske djelatnosti, d. n.
- 1Repetition Maximum j.d.o.o.Djelatnosti fitness centara
- 2B4G Quantum Rift d.o.o.Ostale zabavne i rekreacijske djelatnosti
- 2X TJEDNO d.o.o.Djelatnosti fitness centara
- 365Sport4U j.d.o.o.Sportske djelatnosti, d. n.
- 4Nel d.o.o.Sportske djelatnosti, d. n.
- 4 OUT EXPERIENCE d.o.o.Ostale zabavne i rekreacijske djelatnosti