Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
INTER LUKA MD d.o.o.
INTER LUKA MD društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
INTER LUKA MD društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Putine 12, Gornji Laduč (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 84202036081, a matični broj subjekta (MBS) 81630581. Osnovana je 3. veljače 2025., što je prije 1 godinu. Pretežita djelatnost je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 84202036081
- MBS
- 81630581
- Sjedište
- Putine 12, Gornji Laduč
- Status
- Aktivna
Je li INTER LUKA MD d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- INTER LUKA MD društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Adresa
- Putine 12, Gornji Laduč
- OIB
- 84202036081
- MBS
- 81630581
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- INTER LUKA MD društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Skraćeni naziv
- INTER LUKA MD d.o.o.
- OIB
- 84202036081
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81630581
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Putine 12, Gornji Laduč
- Općina / grad
- Brdovec
- Županija
- Zagrebačka županija
- Datum osnivanja
- 3. veljače 2025.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- info.interluka@gmail.com
U općini ili gradu Brdovec u sudskom je registru upisano 407 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 271 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 41.00.0) u Zagrebačkoj županiji ima 466 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke INTER LUKA MD d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
41.00.0 Građenje stambenih i nestambenih zgrada
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: info.interluka@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki INTER LUKA MD d.o.o.
Koji je OIB tvrtke INTER LUKA MD d.o.o.?
OIB tvrtke INTER LUKA MD društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 84202036081. Matični broj subjekta (MBS) je 81630581.
Gdje je sjedište tvrtke INTER LUKA MD d.o.o.?
Sjedište tvrtke INTER LUKA MD d.o.o. je na adresi Putine 12, Gornji Laduč, Zagrebačka županija.
Čime se bavi INTER LUKA MD d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je građenje stambenih i nestambenih zgrada (NKD 41.00.0).
Kada je osnovana tvrtka INTER LUKA MD d.o.o.?
Tvrtka INTER LUKA MD d.o.o. osnovana je 3. veljače 2025. i posluje 1 godinu.
Koliki je temeljni kapital tvrtke INTER LUKA MD d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka INTER LUKA MD d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 84202036081.
Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji
- 0toScale d.o.o. Bestovje
- 10KA - USLUGE j.d.o.o.Ivanić-Grad
- 11teamsports Helena d.o.o.Sveta Helena
- 11ts print real estate d.o.o.Sveta Helena
- 12 PM d.o.o.Samobor
- 172 Community d.o.o.Zaprešić
- 212 Event Force d.o.o.Samobor
- 222-Lux-rent j.d.o.o.Rakitje
Tvrtke srodne djelatnosti
- 07 GRADNJA j.d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 1001 Nights j.d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 1A Estate SERVICE d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 2+2 HOME j.d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 23. MAJ d. o. o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 2B PENSAO d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 2 DR j.d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada
- 2 ing project d.o.o.Građenje stambenih i nestambenih zgrada