Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o.

INSTALACIJE LORKOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge

INSTALACIJE LORKOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Dubravci 33, Dubravci (Karlovačka županija). OIB tvrtke je 25172419386, a matični broj subjekta (MBS) 81604538. Osnovana je 12. rujna 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju (NKD 43.22.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
25172419386
MBS
81604538
Sjedište
Dubravci 33, Dubravci
Status
Aktivna

Je li INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
INSTALACIJE LORKOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge
Adresa
Dubravci 33, Dubravci
OIB
25172419386
MBS
81604538
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
INSTALACIJE LORKOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge
Skraćeni naziv
INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o.
OIB
25172419386
Matični broj subjekta (MBS)
81604538
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Dubravci 33, Dubravci
Općina / grad
Netretić
Županija
Karlovačka županija
Datum osnivanja
12. rujna 2024.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
43.22.0 Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
lorkovict@gmail.com

U općini ili gradu Netretić u sudskom je registru upisano 50 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 35 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.22.0) u Karlovačkoj županiji ima 34 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

43.22.0 Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: lorkovict@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o.

Koji je OIB tvrtke INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o.?

OIB tvrtke INSTALACIJE LORKOVIĆ društvo s ograničenom odgovornošću za graditeljstvo i usluge je 25172419386. Matični broj subjekta (MBS) je 81604538.

Gdje je sjedište tvrtke INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o.?

Sjedište tvrtke INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o. je na adresi Dubravci 33, Dubravci, Karlovačka županija.

Čime se bavi INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju (NKD 43.22.0).

Kada je osnovana tvrtka INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o.?

Tvrtka INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o. osnovana je 12. rujna 2024. i posluje 2 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka INSTALACIJE LORKOVIĆ d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 25172419386.

Druge tvrtke u Karlovačkoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti