Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o.
INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o. za građenje, trgovinu, turizam i usluge
INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o. za građenje, trgovinu, turizam i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Od Nuncijate 66, Dubrovnik (Dubrovačko-neretvanska županija). OIB tvrtke je 47715377594, a matični broj subjekta (MBS) 60309350. Osnovana je 20. veljače 2014., što je prije 12 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 47715377594
- MBS
- 60309350
- Sjedište
- Od Nuncijate 66, Dubrovnik
- Status
- Aktivna
Je li INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Dubrovniku
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o. za građenje, trgovinu, turizam i usluge
- Adresa
- Od Nuncijate 66, Dubrovnik
- OIB
- 47715377594
- MBS
- 60309350
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Dubrovniku
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o. za građenje, trgovinu, turizam i usluge
- Skraćeni naziv
- INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o.
- OIB
- 47715377594
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60309350
- Matični broj (MB)
- 04173546
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Od Nuncijate 66, Dubrovnik
- Općina / grad
- Dubrovnik
- Županija
- Dubrovačko-neretvanska županija
- Datum osnivanja
- 20. veljače 2014.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Dubrovniku
- E-pošta iz registra
- ivovulicevic@gmail.com
U općini ili gradu Dubrovnik u sudskom je registru upisano 2.732 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 2.168 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 37 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- Energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- Provedba programa izobrazbe osoba ovlaštenih za energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- Neovisna kontrola energetskog certifikata i izvješća o redovitom pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- Obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
- Održavanje stambenih zgrada
- Čišćenje svih vrsta objekata
- Kupnja i prodaja robe
- Pružanje usluga u trgovini
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Turističke usluge u nautičkom turizmu
- Turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude: seoskom, zdravstvenom, kulturnom, wellness, kongresnom, za mlade, pustolovnom, lovnom, športskom, golf-turizmu, športskom ili rekreacijskom ribolovu na moru, ronilačkom turizmu, športskom ribolovu na slatkim vodama kao dodatna djelatnost u uzgoju morskih i slatkovodnih riba, rakova i školjaka i dr.
- Ostale turističke usluge - iznajmljivanje pribora i opreme za šport i rekreaciju, kao što su sandoline, daske za jedrenje, bicikli na vodi, suncobrani, ležaljke i sl.
- Turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
Prikaži još 22 predmeta poslovanja
- Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- Pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- Pružanje usluga smještaja
- Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
- Provođenje programa za stjecanje početnih kvalifikacija i periodičke izobrazbe vozača
- Djelatnost javnoga cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- Prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- Javni prijevoz putnika u međunarodnom linijskom cestovnom prometu
- Prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- Agencijske djelatnosti u cestovnom prometu
- Djelatnost pružanja kolodvorskih usluga u autobusnom prometu
- Djelatnost pružanja kolodvorskih usluga u teretnom prometu
- Prijevoz za vlastite potrebe
- Iznajmljivanje i posredovanje u iznajmljivanju vozila (rent-a-car)
- Autotaksi prijevoz
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Poslovanje nekretninama
- Promidžba (reklama i propaganda)
- Istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- WEB dizajn
- Iznajmljivanje i posredovanje u iznajmljivanju motocikla, skutera, brodica, jahti, s posadom i bez posade
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Dubrovniku.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: ivovulicevic@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o.
Koji je OIB tvrtke INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o.?
OIB tvrtke INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o. za građenje, trgovinu, turizam i usluge je 47715377594. Matični broj subjekta (MBS) je 60309350.
Gdje je sjedište tvrtke INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o.?
Sjedište tvrtke INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o. je na adresi Od Nuncijate 66, Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija.
Kada je osnovana tvrtka INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o.?
Tvrtka INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o. osnovana je 20. veljače 2014. i posluje 12 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka INFESTO CONSTRUCTIO d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 47715377594.
Druge tvrtke u Dubrovačko-neretvanskoj županiji
- 1818 FRAGRANCES d.o.o.Dubrovnik
- 25 Commerce d.o.o.Opuzen
- 2 DIZAJNERA j.d.o.o.Dubrovnik
- 2 M AUTO j.d.o.o.Babino Polje
- 2P NEKRETNINE d.o.o.Dubrovnik
- 360 INCENTIVES & MORE d.o.o., putnička agencijaDubrovnik
- 360° MEDITERAN d.o.o.Dubrovnik
- 3 A STONE d.o.o.Orebić