Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
IN DIZAJN d.o.o.
IN DIZAJN d.o.o. za proizvodnju stolarije, graditeljstvo i trgovinu
IN DIZAJN d.o.o. za proizvodnju stolarije, graditeljstvo i trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Lazaretska 6, Preko (Zadarska županija). OIB tvrtke je 07650334360, a matični broj subjekta (MBS) 110048595. Osnovana je 27. studenoga 2014., što je prije 11 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.650,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 07650334360
- MBS
- 110048595
- Sjedište
- Lazaretska 6, Preko
- Status
- Aktivna
Je li IN DIZAJN d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zadru
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- IN DIZAJN d.o.o. za proizvodnju stolarije, graditeljstvo i trgovinu
- Adresa
- Lazaretska 6, Preko
- OIB
- 07650334360
- MBS
- 110048595
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zadru
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- IN DIZAJN d.o.o. za proizvodnju stolarije, graditeljstvo i trgovinu
- Skraćeni naziv
- IN DIZAJN d.o.o.
- OIB
- 07650334360
- Matični broj subjekta (MBS)
- 110048595
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Lazaretska 6, Preko
- Općina / grad
- Preko
- Županija
- Zadarska županija
- Datum osnivanja
- 27. studenoga 2014.
- Temeljni kapital
- 2.650,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zadru
- E-pošta iz registra
- indizajn.preko@gmail.com
U općini ili gradu Preko u sudskom je registru upisano 155 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 116 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke IN DIZAJN d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 23 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Proizvodnja, ugradnja i održavanje metalne i PVC stolarije
- Kupnja i prodaja robe
- Pružanje usluga u trgovini
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Promet sredstava za zaštitu bilja
- Turističke usluge u nautičkom turizmu
- Turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- Ostale turističke usluge
- Turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- Pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- Pružanje usluga smještaja
- Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
- Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
Prikaži još 8 predmeta poslovanja
- Obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
- Savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- Posredovanje u prometu nekretnina
- Poslovanje nekretninama
- Izrada računalnih prostornih prikaza i prezentacija (3D vizualizacija)
- Rezanje, oblikovanje i obrada kamena
- Djelatnost izrade poslovnih planova i analiza, investicijskih projekata, studija ekonomske opravdanosti, studija i vođenja poslovnih poduhvata
Temeljni kapital
2.650,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: indizajn.preko@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki IN DIZAJN d.o.o.
Koji je OIB tvrtke IN DIZAJN d.o.o.?
OIB tvrtke IN DIZAJN d.o.o. za proizvodnju stolarije, graditeljstvo i trgovinu je 07650334360. Matični broj subjekta (MBS) je 110048595.
Gdje je sjedište tvrtke IN DIZAJN d.o.o.?
Sjedište tvrtke IN DIZAJN d.o.o. je na adresi Lazaretska 6, Preko, Zadarska županija.
Kada je osnovana tvrtka IN DIZAJN d.o.o.?
Tvrtka IN DIZAJN d.o.o. osnovana je 27. studenoga 2014. i posluje 11 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke IN DIZAJN d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.650,00 €.
Je li tvrtka IN DIZAJN d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 07650334360.
Druge tvrtke u Zadarskoj županiji
- 057 j.d.o.o.Zadar
- 1000 RIJEČI j.d.o.o.Zadar
- 11 PIK j.d.o.o.Zadar
- 12 PIK j.d.o.o.Zadar
- 13 PIK j.d.o.o.Zadar
- 14 PIK j.d.o.o.Zadar
- 15 PIK j.d.o.o.Zadar
- 16 PIK j.d.o.o.Zadar