Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju
IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 09715073567, a matični broj subjekta (MBS) 81386502. Osnovana je 2. kolovoza 2021., što je prije 5 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 25. lipnja 2024..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 09715073567
- MBS
- 81386502
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju
- OIB
- 09715073567
- MBS
- 81386502
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju
- OIB
- 09715073567
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81386502
- Datum osnivanja
- 2. kolovoza 2021.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 4. Posljednja izvještajna godina: 2024.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2024. – 25. lipnja 2024. | 30. travnja 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023. | 26. travnja 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022. | 28. travnja 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Ne | 21. rujna 2021. – 31. prosinca 2021. | 28. travnja 2022. |
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 25. lipnja 2024..
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju
Ima li IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 4. Posljednja izvještajna godina: 2024. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju?
OIB tvrtke IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju je 09715073567. Matični broj subjekta (MBS) je 81386502.
Kada je osnovana tvrtka IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju?
Tvrtka IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju osnovana je 2. kolovoza 2021. i posluje 5 godina.
Je li tvrtka IMPERIUM HERITAGE j.d.o.o. za usluge u stečaju aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 25. lipnja 2024.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 09715073567.