Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

HIGH FIVE d.o.o.

HIGH FIVE d.o.o. za usluge

HIGH FIVE d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Jaruščica 9, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 04848072557, a matični broj subjekta (MBS) 80921797. Osnovana je 8. srpnja 2014., što je prije 12 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
04848072557
MBS
80921797
Sjedište
Jaruščica 9, Zagreb
Status
Aktivna

Je li HIGH FIVE d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
HIGH FIVE d.o.o. za usluge
Adresa
Jaruščica 9, Zagreb
OIB
04848072557
MBS
80921797
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
HIGH FIVE d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
HIGH FIVE d.o.o.
OIB
04848072557
Matični broj subjekta (MBS)
80921797
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Jaruščica 9, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
8. srpnja 2014.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke HIGH FIVE d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 30 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. fotografske djelatnosti
  2. grafički dizajn
  3. industrijski dizajn
  4. istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  5. izdavačka djelatnost
  6. tiskanje časopisa i drugih periodičnih izdanja, knjiga i brošura, glazbenih djela i glazbenih rukopisa, karata, atlasa, plakata, igraćih karata, djelovodnika, albuma, poslovnih obrazaca, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih stvari putem knjigotiska, termokopiranja, ofseta, fotogravure, sitotiska i drugih tiskarskih strojeva i strojeva za umnažanje
  7. priprema za tisak
  8. knjigoveški i završni radovi
  9. promidžba (reklama i propaganda)
  10. organiziranje seminara, kongresa, tečajeva, savjetovanja, koncerata, revija, izložbi, sajmova, priredbi
  11. kupnja i prodaja robe
  12. pružanje usluga u trgovini
  13. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  14. zastupanje inozemnih tvrtki
  15. usluge informacijskog društva
Prikaži još 15 predmeta poslovanja
  1. računalne i srodne djelatnosti
  2. izrada i održavanje web stranica
  3. turističke usluge u nautičkom turizmu
  4. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  5. ostale turističke usluge
  6. turističke usluge koje uključuju sportske, rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  7. savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  8. iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  9. audiovizualne djelatnosti
  10. komplementarne djelatnosti audiovizualnim djelatnostima
  11. djelatnost pružanja audio i/ili audiovizualnih medijskih usluga
  12. djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija
  13. djelatnost objavljivanja audiovizualnog i radijskog programa
  14. djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
  15. prijevoz za vlastite potrebe

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki HIGH FIVE d.o.o.

Koji je OIB tvrtke HIGH FIVE d.o.o.?

OIB tvrtke HIGH FIVE d.o.o. za usluge je 04848072557. Matični broj subjekta (MBS) je 80921797.

Gdje je sjedište tvrtke HIGH FIVE d.o.o.?

Sjedište tvrtke HIGH FIVE d.o.o. je na adresi Jaruščica 9, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka HIGH FIVE d.o.o.?

Tvrtka HIGH FIVE d.o.o. osnovana je 8. srpnja 2014. i posluje 12 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke HIGH FIVE d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka HIGH FIVE d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 04848072557.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu