Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
HELIOS NEKRETNINE d.o.o.
HELIOS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću
HELIOS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Trg slobode - Piazza libertà 4, Buje - Buie (Istarska županija). OIB tvrtke je 76572750741, a matični broj subjekta (MBS) 130028029. Osnovana je 21. travnja 2008., što je prije 18 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 76572750741
- MBS
- 130028029
- Sjedište
- Trg slobode - Piazza libertà 4, Buje - Buie
- Status
- Aktivna
Je li HELIOS NEKRETNINE d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Pazinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- HELIOS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću
- Adresa
- Trg slobode - Piazza libertà 4, Buje - Buie
- OIB
- 76572750741
- MBS
- 130028029
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- HELIOS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću
- Skraćeni naziv
- HELIOS NEKRETNINE d.o.o.
- OIB
- 76572750741
- Matični broj subjekta (MBS)
- 130028029
- Matični broj (MB)
- 02377942
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Trg slobode - Piazza libertà 4, Buje - Buie
- Općina / grad
- Buje - Buie
- Županija
- Istarska županija
- Datum osnivanja
- 21. travnja 2008.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
U općini ili gradu Buje - Buie u sudskom je registru upisano 468 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 362 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke HELIOS NEKRETNINE d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 4 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- poslovanje nekretninama
- kupnja i prodaja robe te obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
- nadzor nad gradnjom
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.
Česta pitanja o tvrtki HELIOS NEKRETNINE d.o.o.
Koji je OIB tvrtke HELIOS NEKRETNINE d.o.o.?
OIB tvrtke HELIOS NEKRETNINE društvo s ograničenom odgovornošću je 76572750741. Matični broj subjekta (MBS) je 130028029.
Gdje je sjedište tvrtke HELIOS NEKRETNINE d.o.o.?
Sjedište tvrtke HELIOS NEKRETNINE d.o.o. je na adresi Trg slobode - Piazza libertà 4, Buje - Buie, Istarska županija.
Kada je osnovana tvrtka HELIOS NEKRETNINE d.o.o.?
Tvrtka HELIOS NEKRETNINE d.o.o. osnovana je 21. travnja 2008. i posluje 18 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke HELIOS NEKRETNINE d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka HELIOS NEKRETNINE d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 76572750741.
Druge tvrtke u Istarskoj županiji
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Pula
- 0409 STRATEGIES j.d.o.o.Poreč - Parenzo
- 054 d.o.o.Mušalež
- 100 MIGLIA j.d.o.o.Tar
- 108 P.R. d.o.o.Viškovići
- 10 TRADE j.d.o.o.Pješčana Uvala
- 123 YACHT CHARTER d.o.o.Pula
- 1372052 ALBERTA d.o.o.Labin