Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge
Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 76435962875, a matični broj subjekta (MBS) 40495653. Osnovana je 28. travnja 2026.. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 1. rujna 2026..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 76435962875
- MBS
- 40495653
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Rijeci
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge
- OIB
- 76435962875
- MBS
- 40495653
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Rijeci
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge
- OIB
- 76435962875
- Matični broj subjekta (MBS)
- 40495653
- Datum osnivanja
- 28. travnja 2026.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Rijeci
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Godišnja financijska izvješća
U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 1. rujna 2026..
Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.
Česta pitanja o tvrtki Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge
Ima li Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge predana godišnja financijska izvješća?
U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge?
OIB tvrtke Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge je 76435962875. Matični broj subjekta (MBS) je 40495653.
Kada je osnovana tvrtka Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge?
Tvrtka Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge osnovana je 28. travnja 2026..
Je li tvrtka Hausservice Silke Will j.d.o.o. za usluge aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 1. rujna 2026.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 76435962875.