Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu

HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 00403993968, a matični broj subjekta (MBS) 110091236. Osnovana je 17. svibnja 2019., što je prije 7 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. ožujka 2021..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
00403993968
MBS
110091236
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu
OIB
00403993968
MBS
110091236
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu
OIB
00403993968
Matični broj subjekta (MBS)
110091236
Matični broj (MB)
05102596
Datum osnivanja
17. svibnja 2019.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. ožujka 2021..

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Česta pitanja o tvrtki HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu

Koji je OIB tvrtke HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu?

OIB tvrtke HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu je 00403993968. Matični broj subjekta (MBS) je 110091236.

Kada je osnovana tvrtka HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu?

Tvrtka HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu osnovana je 17. svibnja 2019. i posluje 7 godina.

Je li tvrtka HAPPY COUNTRY j.d.o.o. za trgovinu aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 24. ožujka 2021.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 00403993968.