Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
HANADA DELUXE d.o.o.
HANADA DELUXE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
HANADA DELUXE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Jurja Žerjavića 6, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 04079780957, a matični broj subjekta (MBS) 81545181. Osnovana je 13. studenoga 2023., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing) (NKD 68.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 04079780957
- MBS
- 81545181
- Sjedište
- Ulica Jurja Žerjavića 6, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li HANADA DELUXE d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- HANADA DELUXE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Adresa
- Ulica Jurja Žerjavića 6, Zagreb
- OIB
- 04079780957
- MBS
- 81545181
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- HANADA DELUXE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Skraćeni naziv
- HANADA DELUXE d.o.o.
- OIB
- 04079780957
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81545181
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Jurja Žerjavića 6, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 13. studenoga 2023.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 68.20.0 Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- luka.miletic@tmip.hr
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 68.20.0) u Gradu Zagrebu ima 811 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke HANADA DELUXE d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
68.20.0 Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: luka.miletic@tmip.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki HANADA DELUXE d.o.o.
Koji je OIB tvrtke HANADA DELUXE d.o.o.?
OIB tvrtke HANADA DELUXE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 04079780957. Matični broj subjekta (MBS) je 81545181.
Gdje je sjedište tvrtke HANADA DELUXE d.o.o.?
Sjedište tvrtke HANADA DELUXE d.o.o. je na adresi Ulica Jurja Žerjavića 6, Zagreb, Grad Zagreb.
Čime se bavi HANADA DELUXE d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing) (NKD 68.20.0).
Kada je osnovana tvrtka HANADA DELUXE d.o.o.?
Tvrtka HANADA DELUXE d.o.o. osnovana je 13. studenoga 2023. i posluje 2 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke HANADA DELUXE d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka HANADA DELUXE d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 04079780957.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb
Tvrtke srodne djelatnosti
- 100morska j.d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 108 P.R. d.o.o.Ostale djelatnosti poslovanja nekretninama uz naplatu ili na osnovi ugovora
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 11ts print real estate d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 123&BUY d.o.o.Uslužne djelatnosti posredovanja u poslovanju nekretninama
- 13ica. d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 270 days d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)
- 2ATD d.o.o.Iznajmljivanje i upravljanje vlastitim nekretninama ili nekretninama uzetim u zakup (leasing)