Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
HAMMER DRVO d.o.o.
HAMMER DRVO d.o.o. za usluge
HAMMER DRVO d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Nautička 3, Bakar (Primorsko-goranska županija). OIB tvrtke je 54824605028, a matični broj subjekta (MBS) 81284497. Osnovana je 28. studenoga 2019., što je prije 6 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 6.000.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 54824605028
- MBS
- 81284497
- Sjedište
- Nautička 3, Bakar
- Status
- Aktivna
Je li HAMMER DRVO d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Rijeci
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- HAMMER DRVO d.o.o. za usluge
- Adresa
- Nautička 3, Bakar
- OIB
- 54824605028
- MBS
- 81284497
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Rijeci
- Temeljni kapital
- 6.000.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- HAMMER DRVO d.o.o. za usluge
- Skraćeni naziv
- HAMMER DRVO d.o.o.
- OIB
- 54824605028
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81284497
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Nautička 3, Bakar
- Općina / grad
- Bakar
- Županija
- Primorsko-goranska županija
- Datum osnivanja
- 28. studenoga 2019.
- Temeljni kapital
- 6.000.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Rijeci
- E-pošta iz registra
- hammerdrvo@yahoo.com
U općini ili gradu Bakar u sudskom je registru upisano 318 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 245 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke HAMMER DRVO d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 56 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- prijevoz tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz tereta u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz osoba i tereta za vlastite potrebe
- agencijska djelatnost u cestovnom prometu
- djelatnost pružanja kolodvorskih usluga na autobusnim kolodvorima
- djelatnost pružanja kolodvorskih usluga na teretnim kolodvorima
- skladištenje robe
- prekrcaj tereta
- djelatnost pakiranja
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
Prikaži još 41 predmeta poslovanja
- usluge informacijskog društva
- izvođenje šumarskih radova
- gospodarenje šumama
- prerada drva i proizvoda od drva i pluta, osim namještaja
- proizvodnja proizvoda od slame i pletarskih materijala
- proizvodnja namještaja
- proizvodnja, stavljanje na tržište ili uvoz šumskog reprodukcijskog materijala
- proizvodnja, stavljanje na tržište ili uvoz božićnih drvaca
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
- stručni poslovi prostornog uređenja
- djelatnost upravljanja projektom gradnje
- djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- djelatnost uređenja interijera
- uređenje i održavanje krajolika
- čišćenje svih vrsta objekata
- posredovanje u prometu nekretnina
- poslovanje nekretninama
- poslovi građenja i rekonstrukcije javnih cesta
- poslovi održavanja javnih cesta
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u zdravstvenom turizmu
- turističke usluge u kongresnom turizmu
- turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
- turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- usluge turističkog ronjenja
- usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
- pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
- pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
- proizvodnja hrane i pića
- poljoprivredna djelatnost
- ekološka proizvodnja, prerada, distribucija, uvoz i izvoz ekoloških proizvoda
- integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
- stručni poslovi zaštite okoliša
- računalne i srodne djelatnosti
- računovodstveni poslovi
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- promidžba (reklama i propaganda)
Temeljni kapital
6.000.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: hammerdrvo@yahoo.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki HAMMER DRVO d.o.o.
Koji je OIB tvrtke HAMMER DRVO d.o.o.?
OIB tvrtke HAMMER DRVO d.o.o. za usluge je 54824605028. Matični broj subjekta (MBS) je 81284497.
Gdje je sjedište tvrtke HAMMER DRVO d.o.o.?
Sjedište tvrtke HAMMER DRVO d.o.o. je na adresi Nautička 3, Bakar, Primorsko-goranska županija.
Kada je osnovana tvrtka HAMMER DRVO d.o.o.?
Tvrtka HAMMER DRVO d.o.o. osnovana je 28. studenoga 2019. i posluje 6 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke HAMMER DRVO d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 6.000.000,00 kn.
Je li tvrtka HAMMER DRVO d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 54824605028.
Druge tvrtke u Primorsko-goranskoj županiji
- 08 d. o. o.Rijeka
- 10. TRAVANJ d. o. o.Rijeka
- 123&BUY d.o.o.Poljane
- 1337 Capital d.o.o.Rijeka
- 16 j. d. o. o.Rijeka
- 1887 C.G. d.o.o.Rijeka
- 1A Estate SERVICE d.o.o.Krk
- 1. SEALINE KRK d. o. o.Omišalj