Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

GYROS KING PIROVAC j.d.o.o.

GYROS KING PIROVAC jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

GYROS KING PIROVAC jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Dr. Franje Tuđmana 47, Pirovac (Šibensko-kninska županija). OIB tvrtke je 36795936554, a matični broj subjekta (MBS) 110151150. Osnovana je 3. travnja 2025., što je prije 1 godinu. Pretežita djelatnost je uslužne djelatnosti posredovanja u pripremi i usluživanju hrane i pića (NKD 56.40.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
36795936554
MBS
110151150
Sjedište
Dr. Franje Tuđmana 47, Pirovac
Status
Aktivna

Je li GYROS KING PIROVAC j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
GYROS KING PIROVAC jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Adresa
Dr. Franje Tuđmana 47, Pirovac
OIB
36795936554
MBS
110151150
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Temeljni kapital
1,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
GYROS KING PIROVAC jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Skraćeni naziv
GYROS KING PIROVAC j.d.o.o.
OIB
36795936554
Matični broj subjekta (MBS)
110151150
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Dr. Franje Tuđmana 47, Pirovac
Općina / grad
Pirovac
Županija
Šibensko-kninska županija
Datum osnivanja
3. travnja 2025.
Temeljni kapital
1,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
56.40.0 Uslužne djelatnosti posredovanja u pripremi i usluživanju hrane i pića
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru
E-pošta iz registra
ivana007meic@gmail.com

U općini ili gradu Pirovac u sudskom je registru upisano 74 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 19 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.40.0) u Šibensko-kninskoj županiji ima 13 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke GYROS KING PIROVAC j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

56.40.0 Uslužne djelatnosti posredovanja u pripremi i usluživanju hrane i pića

Temeljni kapital

1,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: ivana007meic@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki GYROS KING PIROVAC j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke GYROS KING PIROVAC j.d.o.o.?

OIB tvrtke GYROS KING PIROVAC jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 36795936554. Matični broj subjekta (MBS) je 110151150.

Gdje je sjedište tvrtke GYROS KING PIROVAC j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke GYROS KING PIROVAC j.d.o.o. je na adresi Dr. Franje Tuđmana 47, Pirovac, Šibensko-kninska županija.

Čime se bavi GYROS KING PIROVAC j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je uslužne djelatnosti posredovanja u pripremi i usluživanju hrane i pića (NKD 56.40.0).

Kada je osnovana tvrtka GYROS KING PIROVAC j.d.o.o.?

Tvrtka GYROS KING PIROVAC j.d.o.o. osnovana je 3. travnja 2025. i posluje 1 godinu.

Koliki je temeljni kapital tvrtke GYROS KING PIROVAC j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.

Je li tvrtka GYROS KING PIROVAC j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 36795936554.

Druge tvrtke u Šibensko-kninskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti