Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Grunt pet d.o.o.

Grunt pet d.o.o. za proizvodnju i trgovinu

Grunt pet d.o.o. za proizvodnju i trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Bulvanova ulica 22, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 48548618165, a matični broj subjekta (MBS) 81089543. Osnovana je 30. ožujka 2017., što je prije 9 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
48548618165
MBS
81089543
Sjedište
Bulvanova ulica 22, Zagreb
Status
Aktivna

Je li Grunt pet d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Grunt pet d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Adresa
Bulvanova ulica 22, Zagreb
OIB
48548618165
MBS
81089543
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Grunt pet d.o.o. za proizvodnju i trgovinu
Skraćeni naziv
Grunt pet d.o.o.
OIB
48548618165
Matični broj subjekta (MBS)
81089543
Matični broj (MB)
04715322
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Bulvanova ulica 22, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
30. ožujka 2017.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
damirdegerec@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Grunt pet d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 47 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. proizvodnja pića
  2. proizvodnja prehramenih proizvoda
  3. poljoprivredna djelatnost
  4. integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
  5. proizvodnja brašna i stavljanje brašna na tržište
  6. distribucija i prodaja pesticida
  7. pružanje usluga tretiranja pesticidima
  8. zdravstvena zaštita bilja
  9. proizvodnja, prerada, unošenje iz trećih zemalja ili distribucija određenog bilja, biljnih proizvoda i drugih nadziranih predmeta
  10. poslovi suzbijanja štetnih organizama ili uništavanje bilja, biljnih proizvoda i drugih nadziranih predmeta za koje su naređene mjere uništenja
  11. proizvodnja sjemena
  12. dorada sjemena
  13. pakiranje, plombiranje i označavanje sjemena
  14. stavljanje na tržište sjemena
  15. proizvodnja sadnog materijala
Prikaži još 32 predmeta poslovanja
  1. pakiranje, plombiranje i označavanje sadnog materijala
  2. stavljanje na tržište sadnog materijala
  3. uvoz sadnog materijala
  4. proizvodnja gnojiva i poboljšivača tla
  5. promet gnojivima i poboljšivačima tla
  6. djelatnost iznajmljivanja motornih vozila
  7. djelatnost prijevoza putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  8. djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  9. prijevoz za vlastite potrebe
  10. održavanje i popravak motornih vozila
  11. pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještja
  12. pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  13. turističke usluge u nautičkom turizmu
  14. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  15. ostale turističke usluge
  16. turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  17. kupnja i prodaja robe
  18. pružanje usluga u trgovini
  19. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  20. zastupanje inozemnih tvrtki
  21. usluge informacijskog društva
  22. savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  23. istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  24. promidžba (reklama i propaganda)
  25. računalne i srodne djelatnosti
  26. poslovanje nekretninama
  27. posredovanje u prometu nekretnina
  28. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  29. projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  30. energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  31. čišćenje svih vrsta objekata
  32. djelatnost za njegu i održavanje tijela

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: damirdegerec@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki Grunt pet d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Grunt pet d.o.o.?

OIB tvrtke Grunt pet d.o.o. za proizvodnju i trgovinu je 48548618165. Matični broj subjekta (MBS) je 81089543.

Gdje je sjedište tvrtke Grunt pet d.o.o.?

Sjedište tvrtke Grunt pet d.o.o. je na adresi Bulvanova ulica 22, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka Grunt pet d.o.o.?

Tvrtka Grunt pet d.o.o. osnovana je 30. ožujka 2017. i posluje 9 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Grunt pet d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka Grunt pet d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 48548618165.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu