Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

GROM TRANSPORT d.o.o.

GROM TRANSPORT društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge

GROM TRANSPORT društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Kumrovečka ulica 2, Soblinec (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 84435727788, a matični broj subjekta (MBS) 81481447. Osnovana je 6. prosinca 2022., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je cestovni prijevoz robe (NKD 49.41.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
84435727788
MBS
81481447
Sjedište
Kumrovečka ulica 2, Soblinec
Status
Aktivna

Je li GROM TRANSPORT d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
GROM TRANSPORT društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge
Adresa
Kumrovečka ulica 2, Soblinec
OIB
84435727788
MBS
81481447
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
GROM TRANSPORT društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge
Skraćeni naziv
GROM TRANSPORT d.o.o.
OIB
84435727788
Matični broj subjekta (MBS)
81481447
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Kumrovečka ulica 2, Soblinec
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
6. prosinca 2022.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
49.41.0 Cestovni prijevoz robe
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
gromtransportobrt@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 49.41.0) u Gradu Zagrebu ima 442 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke GROM TRANSPORT d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

49.41.0 Cestovni prijevoz robe

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: gromtransportobrt@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki GROM TRANSPORT d.o.o.

Koji je OIB tvrtke GROM TRANSPORT d.o.o.?

OIB tvrtke GROM TRANSPORT društvo s ograničenom odgovornošću za prijevoz i usluge je 84435727788. Matični broj subjekta (MBS) je 81481447.

Gdje je sjedište tvrtke GROM TRANSPORT d.o.o.?

Sjedište tvrtke GROM TRANSPORT d.o.o. je na adresi Kumrovečka ulica 2, Soblinec, Grad Zagreb.

Čime se bavi GROM TRANSPORT d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je cestovni prijevoz robe (NKD 49.41.0).

Kada je osnovana tvrtka GROM TRANSPORT d.o.o.?

Tvrtka GROM TRANSPORT d.o.o. osnovana je 6. prosinca 2022. i posluje 3 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke GROM TRANSPORT d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka GROM TRANSPORT d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 84435727788.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti

  • 11 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 123 TAXI d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 12 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 13 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 14 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 15 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 16 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev
  • 17 PIK j.d.o.o.Uslužne djelatnosti prijevoza putnika vozilom s vozačem na zahtjev