Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

GRIČ PROJEKT d.o.o.

GRIČ PROJEKT d.o.o. za građevinarstvo i trgovinu

GRIČ PROJEKT d.o.o. za građevinarstvo i trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Matka Laginje 9, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 90895150234, a matični broj subjekta (MBS) 80512537. Osnovana je 3. veljače 2005., što je prije 21 godinu. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
90895150234
MBS
80512537
Sjedište
Ulica Matka Laginje 9, Zagreb
Status
Aktivna

Je li GRIČ PROJEKT d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
GRIČ PROJEKT d.o.o. za građevinarstvo i trgovinu
Adresa
Ulica Matka Laginje 9, Zagreb
OIB
90895150234
MBS
80512537
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
GRIČ PROJEKT d.o.o. za građevinarstvo i trgovinu
Skraćeni naziv
GRIČ PROJEKT d.o.o.
OIB
90895150234
Matični broj subjekta (MBS)
80512537
Matični broj (MB)
01906020
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica Matka Laginje 9, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
3. veljače 2005.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke GRIČ PROJEKT d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 5 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. kupnja i prodaja robe
  2. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  3. građenje, projektiranje i nadzor nad građenjem
  4. zastupanje stranih tvrtki

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki GRIČ PROJEKT d.o.o.

Koji je OIB tvrtke GRIČ PROJEKT d.o.o.?

OIB tvrtke GRIČ PROJEKT d.o.o. za građevinarstvo i trgovinu je 90895150234. Matični broj subjekta (MBS) je 80512537.

Gdje je sjedište tvrtke GRIČ PROJEKT d.o.o.?

Sjedište tvrtke GRIČ PROJEKT d.o.o. je na adresi Ulica Matka Laginje 9, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka GRIČ PROJEKT d.o.o.?

Tvrtka GRIČ PROJEKT d.o.o. osnovana je 3. veljače 2005. i posluje 21 godinu.

Koliki je temeljni kapital tvrtke GRIČ PROJEKT d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka GRIČ PROJEKT d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 90895150234.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu