Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

GREEN TERRACE d.o.o.

GREEN TERRACE d.o.o. za građenje i usluge

GREEN TERRACE d.o.o. za građenje i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Hrvojeva 12, Split (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 10738038077, a matični broj subjekta (MBS) 60351432. Osnovana je 15. rujna 2016., što je prije 10 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
10738038077
MBS
60351432
Sjedište
Hrvojeva 12, Split
Status
Aktivna

Je li GREEN TERRACE d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
GREEN TERRACE d.o.o. za građenje i usluge
Adresa
Hrvojeva 12, Split
OIB
10738038077
MBS
60351432
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
GREEN TERRACE d.o.o. za građenje i usluge
Skraćeni naziv
GREEN TERRACE d.o.o.
OIB
10738038077
Matični broj subjekta (MBS)
60351432
Matični broj (MB)
04599802
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Hrvojeva 12, Split
Općina / grad
Split
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
15. rujna 2016.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu
E-pošta iz registra
greenterracedoo@gmail.com

U općini ili gradu Split u sudskom je registru upisano 9.896 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 7.491 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke GREEN TERRACE d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 23 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  2. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  3. posredovanje u prometu nekretnina
  4. poslovanje nekretninama
  5. stručni poslovi prostornog uređenja
  6. kupnja i prodaja robe
  7. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  8. zastupanje inozemnih tvrtki
  9. savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  10. promidžba (reklama i propaganda)
  11. istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  12. računovodstveni poslovi
  13. pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  14. pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  15. turističke usluge u nautičkom turizmu
Prikaži još 8 predmeta poslovanja
  1. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude: seoskom, zdravstvenom, kulturnom, wellness, kongresnom, za mlade, pustolovnom, lovnom, športskom, golf-turizmu, športskom ili rekreacijskom ribolovu na moru, ronilačkom turizmu, športskom ribolovu na slatkim vodama kao dodatna djelatnost u uzgoju morskih i slatkovodnih riba, rakova i školjaka i dr.
  2. ostale turističke usluge - iznajmljivanje pribora i opreme za šport i rekreaciju, kao što su sandoline, daske za jedrenje, bicikli na vodi, suncobrani, ležaljke i sl.
  3. turističke usluge koje uključuju sportsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  4. organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložaba, seminara, tečajeva i tribina
  5. djelatnost prijevoza putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  6. djelatnost prijevoza putnika u međunarodnom cestovnom prometu
  7. prijevoz za vlastite potrebe
  8. usluge skladištenja

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: greenterracedoo@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki GREEN TERRACE d.o.o.

Koji je OIB tvrtke GREEN TERRACE d.o.o.?

OIB tvrtke GREEN TERRACE d.o.o. za građenje i usluge je 10738038077. Matični broj subjekta (MBS) je 60351432.

Gdje je sjedište tvrtke GREEN TERRACE d.o.o.?

Sjedište tvrtke GREEN TERRACE d.o.o. je na adresi Hrvojeva 12, Split, Splitsko-dalmatinska županija.

Kada je osnovana tvrtka GREEN TERRACE d.o.o.?

Tvrtka GREEN TERRACE d.o.o. osnovana je 15. rujna 2016. i posluje 10 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke GREEN TERRACE d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka GREEN TERRACE d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 10738038077.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji