Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Green Harmony j.d.o.o.

Green Harmony jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge edukacije i savjetovanja, turistička agencija

Green Harmony jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge edukacije i savjetovanja, turistička agencija je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Cesta dr. Franje Tuđmana 913, Kaštel Štafilić (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 65390618703, a matični broj subjekta (MBS) 60478036. Osnovana je 28. veljače 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti organizatora putovanja (turoperatora) (NKD 79.12.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 50,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
65390618703
MBS
60478036
Sjedište
Cesta dr. Franje Tuđmana 913, Kaštel Štafilić
Status
Aktivna

Je li Green Harmony j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Green Harmony jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge edukacije i savjetovanja, turistička agencija
Adresa
Cesta dr. Franje Tuđmana 913, Kaštel Štafilić
OIB
65390618703
MBS
60478036
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
50,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Green Harmony jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge edukacije i savjetovanja, turistička agencija
Skraćeni naziv
Green Harmony j.d.o.o.
OIB
65390618703
Matični broj subjekta (MBS)
60478036
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Cesta dr. Franje Tuđmana 913, Kaštel Štafilić
Općina / grad
Kaštela
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
28. veljače 2024.
Temeljni kapital
50,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
79.12.0 Djelatnosti organizatora putovanja (turoperatora)
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu
E-pošta iz registra
kata.prnjak@gmail.com

U općini ili gradu Kaštela u sudskom je registru upisano 1.337 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 388 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 79.12.0) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 16 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Green Harmony j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

79.12.0 Djelatnosti organizatora putovanja (turoperatora)

Temeljni kapital

50,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: kata.prnjak@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki Green Harmony j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Green Harmony j.d.o.o.?

OIB tvrtke Green Harmony jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge edukacije i savjetovanja, turistička agencija je 65390618703. Matični broj subjekta (MBS) je 60478036.

Gdje je sjedište tvrtke Green Harmony j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke Green Harmony j.d.o.o. je na adresi Cesta dr. Franje Tuđmana 913, Kaštel Štafilić, Splitsko-dalmatinska županija.

Čime se bavi Green Harmony j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti organizatora putovanja (turoperatora) (NKD 79.12.0).

Kada je osnovana tvrtka Green Harmony j.d.o.o.?

Tvrtka Green Harmony j.d.o.o. osnovana je 28. veljače 2024. i posluje 2 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Green Harmony j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 50,00 €.

Je li tvrtka Green Harmony j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 65390618703.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti