Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
GORDOM logistika d.o.o.
GORDOM logistika d.o.o. za usluge i turistička agencija
GORDOM logistika d.o.o. za usluge i turistička agencija je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Imprićeva ulica 9 A, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 34245957262, a matični broj subjekta (MBS) 81499633. Osnovana je 14. ožujka 2023., što je prije 3 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga (NKD 53.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 34245957262
- MBS
- 81499633
- Sjedište
- Imprićeva ulica 9 A, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li GORDOM logistika d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- GORDOM logistika d.o.o. za usluge i turistička agencija
- Adresa
- Imprićeva ulica 9 A, Zagreb
- OIB
- 34245957262
- MBS
- 81499633
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- GORDOM logistika d.o.o. za usluge i turistička agencija
- Skraćeni naziv
- GORDOM logistika d.o.o.
- OIB
- 34245957262
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81499633
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Imprićeva ulica 9 A, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 14. ožujka 2023.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 53.20.0 Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- goran.gasparic@com-logistika.hr
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.468 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.080 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 53.20.0) u Gradu Zagrebu ima 50 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke GORDOM logistika d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
53.20.0 Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 3. Posljednja izvještajna godina: 2025.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 20. travnja 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024. | 19. travnja 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Ne | 14. ožujka 2023. – 31. prosinca 2023. | 12. travnja 2024. |
Statusni postupci i objave
Promjene temeljnog kapitala:
Odlukom jedinog člana društva od 18.04.2024. godine povećan je temeljni kapital društva sa iznosa od 1,00 euro za iznos od 2.499,00 eura na iznos od 2.500,00 eura uplatom u novcu.
Osnivački akt:
Odlukom jedinog člana društva od 18.04.2024. godine povećan je temeljni kapital društva, promijenjena je tvrtka te je u cijelosti izmijenjena Izjava o osnivanju od 09.03.2023. godine te je zamijenjena novim tekstom Izjave od 18.04.2024. godine koja je dostavljena sudu u zbirku isprava.
Pravni oblik:
Odlukom jedinog člana društva od 18.04.2024. godine promijenjen je pravnoustrojbeni oblik jednostavnog društva s ograničenom odgovornošću u društvo s ograničenom odgovornošću.
Osnivački akt:
Izjava o osnivanju jednostavnog društva s ograničenom odgovornošću od 09.03.2023. godine
Gdje subjekt objavljuje priopćenja
internetska stranica sudskog registra
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: goran.gasparic@com-logistika.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki GORDOM logistika d.o.o.
Ima li GORDOM logistika d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 3. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke GORDOM logistika d.o.o.?
OIB tvrtke GORDOM logistika d.o.o. za usluge i turistička agencija je 34245957262. Matični broj subjekta (MBS) je 81499633.
Gdje je sjedište tvrtke GORDOM logistika d.o.o.?
Sjedište tvrtke GORDOM logistika d.o.o. je na adresi Imprićeva ulica 9 A, Zagreb, Grad Zagreb.
Čime se bavi GORDOM logistika d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga (NKD 53.20.0).
Kada je osnovana tvrtka GORDOM logistika d.o.o.?
Tvrtka GORDOM logistika d.o.o. osnovana je 14. ožujka 2023. i posluje 3 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke GORDOM logistika d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka GORDOM logistika d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 34245957262.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb
Tvrtke srodne djelatnosti
- 7 Eleven d.o.o.Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga
- AG express delivery j.d.o.o.Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga
- Agram Squad d.o.o.Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga
- AKTURK d.o.o.Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga
- Alpha Delivery d.o.o.Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga
- Altro Prosperitas j.d.o.o.Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga
- AMD Employment d.o.o.Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga
- ARKSI ARTIS d.o.o.Djelatnosti pružanja ostalih poštanskih i kurirskih usluga