Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o.

GLOBAL HOTEL PLUS turistička agencija d.o.o.

GLOBAL HOTEL PLUS turistička agencija d.o.o. je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Gajeva ulica 23, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 07467138031, a matični broj subjekta (MBS) 80470175. Osnovana je 30. rujna 2003., što je prije 23 godine. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
07467138031
MBS
80470175
Sjedište
Gajeva ulica 23, Zagreb
Status
Aktivna

Je li GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
GLOBAL HOTEL PLUS turistička agencija d.o.o.
Adresa
Gajeva ulica 23, Zagreb
OIB
07467138031
MBS
80470175
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
GLOBAL HOTEL PLUS turistička agencija d.o.o.
Skraćeni naziv
GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o.
OIB
07467138031
Matični broj subjekta (MBS)
80470175
Matični broj (MB)
01760190
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Gajeva ulica 23, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
30. rujna 2003.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
ivan@globalhotelplus.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 15 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. pružanje usluga putničkih agencija
  2. pružanje usluga u nautičkom, seljačkom, zdravstvenom, kongresnom, športskom, lovnom turizmu
  3. iznajmljivanje i posredovanje u iznajmljivanju vozila (rent-a-car) letjelica, plovnih objekata, čuvanje i održavanje plovnih objekata, usluge skipera
  4. djelatnost kreditnih kartica
  5. organizacija koncerata, revija i priredaba
  6. kupnja i prodaja robe
  7. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  8. zastupanje stranih tvrtki

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: ivan@globalhotelplus.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o.

Koji je OIB tvrtke GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o.?

OIB tvrtke GLOBAL HOTEL PLUS turistička agencija d.o.o. je 07467138031. Matični broj subjekta (MBS) je 80470175.

Gdje je sjedište tvrtke GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o.?

Sjedište tvrtke GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o. je na adresi Gajeva ulica 23, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o.?

Tvrtka GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o. osnovana je 30. rujna 2003. i posluje 23 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka GLOBAL HOTEL PLUS d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 07467138031.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu