Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Gledaj dalje j.d.o.o.
Gledaj dalje jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Gledaj dalje jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Händelova ulica 2, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 72102182970, a matični broj subjekta (MBS) 81455629. Osnovana je 29. srpnja 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem (NKD 70.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 72102182970
- MBS
- 81455629
- Sjedište
- Händelova ulica 2, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li Gledaj dalje j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Gledaj dalje jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Adresa
- Händelova ulica 2, Zagreb
- OIB
- 72102182970
- MBS
- 81455629
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 1,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Gledaj dalje jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Skraćeni naziv
- Gledaj dalje j.d.o.o.
- OIB
- 72102182970
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81455629
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Händelova ulica 2, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 29. srpnja 2022.
- Temeljni kapital
- 1,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 70.20.0 Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- zgrabi.info@gmail.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.080 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 70.20.0) u Gradu Zagrebu ima 2.008 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Gledaj dalje j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
70.20.0 Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
Temeljni kapital
1,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: zgrabi.info@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Gledaj dalje j.d.o.o.
Koji je OIB tvrtke Gledaj dalje j.d.o.o.?
OIB tvrtke Gledaj dalje jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 72102182970. Matični broj subjekta (MBS) je 81455629.
Gdje je sjedište tvrtke Gledaj dalje j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke Gledaj dalje j.d.o.o. je na adresi Händelova ulica 2, Zagreb, Grad Zagreb.
Čime se bavi Gledaj dalje j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem (NKD 70.20.0).
Kada je osnovana tvrtka Gledaj dalje j.d.o.o.?
Tvrtka Gledaj dalje j.d.o.o. osnovana je 29. srpnja 2022. i posluje 4 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke Gledaj dalje j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.
Je li tvrtka Gledaj dalje j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 72102182970.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb
Tvrtke srodne djelatnosti
- 0toScale d.o.o. Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 1337 Capital d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 172 Community d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 1oak partner d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 2BGrowth d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 2Ds Construction d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 2 ENOLOGA d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
- 2Forge Innovation d.o.o.Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem