Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji
GIPS PLUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne građevinske radove u likvidaciji
GIPS PLUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne građevinske radove u likvidaciji je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Planinarska ulica 2, Koprivnica (Koprivničko-križevačka županija). OIB tvrtke je 60073530533, a matični broj subjekta (MBS) 70145253. Osnovana je 31. listopada 2016., što je prije 9 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 60073530533
- MBS
- 70145253
- Sjedište
- Planinarska ulica 2, Koprivnica
- Status
- Likvidacija
Je li GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Likvidacija
Trgovački sud u Bjelovaru
Stečaj ili likvidacija
Likvidacija
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- GIPS PLUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne građevinske radove u likvidaciji
- Adresa
- Planinarska ulica 2, Koprivnica
- OIB
- 60073530533
- MBS
- 70145253
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Bjelovaru
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- GIPS PLUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne građevinske radove u likvidaciji
- Skraćeni naziv
- GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji
- OIB
- 60073530533
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70145253
- Matični broj (MB)
- 04620984
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Planinarska ulica 2, Koprivnica
- Općina / grad
- Koprivnica
- Županija
- Koprivničko-križevačka županija
- Datum osnivanja
- 31. listopada 2016.
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
- Status
- Likvidacija
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Bjelovaru
U općini ili gradu Koprivnica u sudskom je registru upisano 863 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 233 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 19 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Kupnja i prodaja robe
- Pružanje usluga u trgovini
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Zastupanje inozemnih tvrtki
- Kupnja i prodaje robe izvan prodavaonica
- Kupnja i prodaja putem interneta
- Pružanje usluga informacijskog društva
- Djelatnost javnog cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
- Prijevoz za vlastite potrebe
- Stručni poslovi prostornog uređenja
- Projektiranje, građenje građevina te stručni nadzor građenja,
- Obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
- Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- Krovopokrivački radovi
- Završni radovi u građevinarstvu
Prikaži još 4 predmeta poslovanja
- Suha gradnja
- Postavljanje knauf, rigips i lafarge gips ploča
- Iznajmljivanje građevinski strojeva i opreme sa rukovateljem
- Iznajmljivanje strojeva i opreme bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
Temeljni kapital
10,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Godišnja financijska izvješća
U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Statusni postupci i objave
Razlozi za prestanak:
Odluka o prestanku društva od 28. kolovoza 2017.
Osnivački akt:
Izjava o osnivanju jednostavnog društva s ograničenom odgovornošću od 27. listopada 2016.
Status u registru
Likvidacija
U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.
Registarski sud: Trgovački sud u Bjelovaru.
Česta pitanja o tvrtki GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji
Ima li GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji predana godišnja financijska izvješća?
U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji?
OIB tvrtke GIPS PLUS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za završne građevinske radove u likvidaciji je 60073530533. Matični broj subjekta (MBS) je 70145253.
Gdje je sjedište tvrtke GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji?
Sjedište tvrtke GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji je na adresi Planinarska ulica 2, Koprivnica, Koprivničko-križevačka županija.
Kada je osnovana tvrtka GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji?
Tvrtka GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji osnovana je 31. listopada 2016. i posluje 9 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.
Je li tvrtka GIPS PLUS j.d.o.o. u likvidaciji aktivna?
U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 60073530533.
Druge tvrtke u Koprivničko-križevačkoj županiji
- 123 DESIGN j.d.o.o.Križevci
- 2ENERGY d.o.o.Koprivnica
- 2ip KOMUNIKACIJA d.o.o.Koprivnica
- 3BS j.d.o.o.Vlaislav
- 3M STAR d.o.o.Koprivnica
- 4IT Electro d.o.o.Kalnik
- 4M INTERIJERI j.d.o.o.Reka
- 5P INTERNATIONAL - d.o.o.Koprivnica