Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite

GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 34378630873, a matični broj subjekta (MBS) 81045477. Osnovana je 18. kolovoza 2016., što je prije 10 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 7. ožujka 2022..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
34378630873
MBS
81045477
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite
OIB
34378630873
MBS
81045477
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite
OIB
34378630873
Matični broj subjekta (MBS)
81045477
Matični broj (MB)
04591089
Datum osnivanja
18. kolovoza 2016.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Godišnja financijska izvješća

U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 7. ožujka 2022..

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite

Ima li GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite predana godišnja financijska izvješća?

U sudskom registru nema evidentiranih predanih GFI. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite?

OIB tvrtke GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite je 34378630873. Matični broj subjekta (MBS) je 81045477.

Kada je osnovana tvrtka GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite?

Tvrtka GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite osnovana je 18. kolovoza 2016. i posluje 10 godina.

Je li tvrtka GARDIST d.o.o. za obavljanje poslova privatne zaštite aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 7. ožujka 2022.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 34378630873.