Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju"
FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju" je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 47447672793, a matični broj subjekta (MBS) 30060209. Osnovana je 18. svibnja 1998., što je prije 28 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 27. studenoga 2013..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 47447672793
- MBS
- 30060209
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju" pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Osijeku
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju"
- OIB
- 47447672793
- MBS
- 30060209
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Osijeku
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju"
- OIB
- 47447672793
- Matični broj subjekta (MBS)
- 30060209
- Matični broj (MB)
- 01373641
- Datum osnivanja
- 18. svibnja 1998.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Osijeku
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju"
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 2. Posljednja izvještajna godina: 2009.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2009. – 31. prosinca 2009. | 26. ožujka 2010. |
| 2008 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2008. – 31. prosinca 2008. | 12. lipnja 2009. |
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 27. studenoga 2013..
Registarski sud: Trgovački sud u Osijeku.
Česta pitanja o tvrtki FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju"
Ima li FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju" predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 2. Posljednja izvještajna godina: 2009. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju"?
OIB tvrtke FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju" je 47447672793. Matični broj subjekta (MBS) je 30060209.
Kada je osnovana tvrtka FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju"?
Tvrtka FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju" osnovana je 18. svibnja 1998. i posluje 28 godina.
Je li tvrtka FULVIA d.o.o. za trgovinu "u stečaju" aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 27. studenoga 2013.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 47447672793.