Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
FORTENOVA GRUPA d.d.
FORTENOVA GRUPA dioničko društvo za upravljanje
FORTENOVA GRUPA dioničko društvo za upravljanje je dioničko društvo sa sjedištem na adresi Ulica Marijana Čavića 1, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 88035992407, a matični broj subjekta (MBS) 81179147. Osnovana je 12. lipnja 2018., što je prije 8 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1.150.414.707,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 88035992407
- MBS
- 81179147
- Sjedište
- Ulica Marijana Čavića 1, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li FORTENOVA GRUPA d.d. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- FORTENOVA GRUPA dioničko društvo za upravljanje
- Adresa
- Ulica Marijana Čavića 1, Zagreb
- OIB
- 88035992407
- MBS
- 81179147
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 1.150.414.707,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- FORTENOVA GRUPA dioničko društvo za upravljanje
- Skraćeni naziv
- FORTENOVA GRUPA d.d.
- OIB
- 88035992407
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81179147
- Matični broj (MB)
- 04933664
- Pravni oblik
- dioničko društvo (d.d.)
- Sjedište
- Ulica Marijana Čavića 1, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 12. lipnja 2018.
- Temeljni kapital
- 1.150.414.707,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- pravniposlovi@fortenovagrupa.hr
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.468 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 214 u pravnom obliku d.d.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke FORTENOVA GRUPA d.d.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 15 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- upravljačke djelatnosti holding-društava
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- zastupanje inozemnih tvrtki
- računovodstveni poslovi
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
- usluge informacijskog društva
- računalne i srodne djelatnosti
- izrada i održavanje web stranica
- usluge prevođenja
- administrativne djelatnosti
Temeljni kapital
1.150.414.707,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 15. Posljednja izvještajna godina: 2025.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Da | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 30. rujna 2026. |
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 22. srpnja 2026. |
| 2025 | Izjava o razlozima izmjene | Ne | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 22. srpnja 2026. |
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 29. lipnja 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Da | 1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024. | 29. rujna 2025. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024. | 27. lipnja 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Da | 1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023. | 27. rujna 2024. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023. | 28. lipnja 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Da | 1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022. | 4. listopada 2023. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022. | 18. rujna 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Da | 1. siječnja 2021. – 31. prosinca 2021. | 11. srpnja 2022. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2021. – 31. prosinca 2021. | 27. lipnja 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2020. – 31. prosinca 2020. | 7. srpnja 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2019. | 28. kolovoza 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Ne | 12. lipnja 2018. – 31. prosinca 2018. | 9. svibnja 2019. |
Statusni postupci i objave
Statut:
Odlukom Skupštine društva od 1. srpnja 2026. u cijelosti je izmijenjen Statut od 27. prosinca 2024. te je donesen potpuni tekst Statuta od 1. srpnja 2026. koji je dostavljen sudu u zbirku isprava.
Statut:
Odlukom skupštine društva od dana 27.12.2024. godine promijenjene su odredbe Statuta društva od dana 30.08.2024. godine u dijelu članka 11. stavak 1., podstavak a i c Statuta, te je usvojen novi Statut od dana 27.12.2024. godine koji se u potpunom tekstu dostavlja u zbirku isprava Trgovačkog suda u
Statusne promjene: subjektu upisa pripojen drugi
Ovom društvu pripojeno je društvo FNG ART dioničko društvo za upravljanje, MBS: 081465411, OIB: 64136735170, Zagreb (Grad Zagreb), Ulica Marijana Čavića 1, na temelju Ugovora o pripajanju od 18.09.2024. godine, Odluke Skupštine društva preuzimatelja od 20.01.2023. godine i ODluke Skupštine pripojeno
Statut:
Odlukom skupštiome društva od 30.08.2024. godine u cijelosti su promijenjene odredbe Statuta od dana 11.12.2023. godine te je usvojen novi Statut od 30.08.2024. godine koji se u potpunom tekstu dostavlja u zbirku isprava Trgovačkog suda u Zagrebu.
Promjene temeljnog kapitala:
Odlukama skupštine društva od 30.11.2023. godine i 11.12.2023. godine povećan je temeljni kapital društva s iznosa od 26.000,00 eura za iznos od 1.150.388.707,00 eura na iznos od 1.150.414.707,00 eura uplatom u novcu, izdavanjem novih dionica.
Statut:
Odlukama skupštine društva od 30.11.2023. godine i 11.12.2023. godine promijenjene su odredbe Statuta od 29.09.2023. godine i to članak 9. - odredbe o temeljnom kapitalu, članak 10. - odredbe o dionicama društva, dok sve ostale odredbe Statuta od 29.09.2023. godine ostaju na snazi nepromijenjene. St
Promjene temeljnog kapitala:
Odlukom skupštine društva od 29.09.2023. godine usklađen je temeljni kapital s eurima.
Osnivački akt:
Odlukom skupštine društva od 29.09.2023. godine promijenjene su odredbe Statuta od 20.01.2023. godine i to članak 9. odredbe o temeljnom kapitalu, članak 10. odredbe o dionicama društva, dok sve ostale odredbe Statuta društva od 20.01.2023. godine ostaju na snazi nepromijenjene. Statut društva od 29
Statusne promjene: subjektu upisa pripojen drugi
Ovom društvu pripojeno je društvo SOJARA plus društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, usluge i trgovinu, Zadar, Ulica 84 Gardijske bojne HV Termiti 40, MBS 081180215, OIB 79415977336, na temelju Ugovora o pripajanju od 05.09.2023. godine, Odluke Skupštine društva preuzimatelja od 05.09.20
Statut:
Odlukom skupštine društva od 20.01.2023. godine izmijenjen je čl. 18. stavak 3. Statuta od 26.07.2019. godine odredbe o trajanju mandata članovima upravnog odbora, te je Statut u potpunom tekstu od 20.01.2023. godine dostavljen sudskom registru Trgovačkog suda u Zagrebu.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: pravniposlovi@fortenovagrupa.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki FORTENOVA GRUPA d.d.
Ima li FORTENOVA GRUPA d.d. predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 15. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke FORTENOVA GRUPA d.d.?
OIB tvrtke FORTENOVA GRUPA dioničko društvo za upravljanje je 88035992407. Matični broj subjekta (MBS) je 81179147.
Gdje je sjedište tvrtke FORTENOVA GRUPA d.d.?
Sjedište tvrtke FORTENOVA GRUPA d.d. je na adresi Ulica Marijana Čavića 1, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka FORTENOVA GRUPA d.d.?
Tvrtka FORTENOVA GRUPA d.d. osnovana je 12. lipnja 2018. i posluje 8 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke FORTENOVA GRUPA d.d.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1.150.414.707,00 €.
Je li tvrtka FORTENOVA GRUPA d.d. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 88035992407.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb