Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
FLOS d.d. za turizam i nekretnine
FLOS d.d. za turizam i nekretnine je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 61410072036, a matični broj subjekta (MBS) 60233332. Osnovana je 12. srpnja 2007., što je prije 19 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 1. prosinca 2014..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 61410072036
- MBS
- 60233332
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li FLOS d.d. za turizam i nekretnine pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Splitu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- FLOS d.d. za turizam i nekretnine
- OIB
- 61410072036
- MBS
- 60233332
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Splitu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- FLOS d.d. za turizam i nekretnine
- OIB
- 61410072036
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60233332
- Matični broj (MB)
- 02261537
- Datum osnivanja
- 12. srpnja 2007.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke FLOS d.d. za turizam i nekretnine
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 1. prosinca 2014..
Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.
Česta pitanja o tvrtki FLOS d.d. za turizam i nekretnine
Koji je OIB tvrtke FLOS d.d. za turizam i nekretnine?
OIB tvrtke FLOS d.d. za turizam i nekretnine je 61410072036. Matični broj subjekta (MBS) je 60233332.
Kada je osnovana tvrtka FLOS d.d. za turizam i nekretnine?
Tvrtka FLOS d.d. za turizam i nekretnine osnovana je 12. srpnja 2007. i posluje 19 godina.
Je li tvrtka FLOS d.d. za turizam i nekretnine aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 1. prosinca 2014.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 61410072036.