Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Flawless Innova d.o.o.
Flawless Innova društvo s ograničenom odgovornošću za eletroinstalacije
Flawless Innova društvo s ograničenom odgovornošću za eletroinstalacije je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Turnovac 25, Kamen (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 67377964626, a matični broj subjekta (MBS) 60477679. Osnovana je 22. veljače 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 67377964626
- MBS
- 60477679
- Sjedište
- Turnovac 25, Kamen
- Status
- Aktivna
Je li Flawless Innova d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Splitu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Flawless Innova društvo s ograničenom odgovornošću za eletroinstalacije
- Adresa
- Turnovac 25, Kamen
- OIB
- 67377964626
- MBS
- 60477679
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Splitu
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Flawless Innova društvo s ograničenom odgovornošću za eletroinstalacije
- Skraćeni naziv
- Flawless Innova d.o.o.
- OIB
- 67377964626
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60477679
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Turnovac 25, Kamen
- Općina / grad
- Split
- Županija
- Splitsko-dalmatinska županija
- Datum osnivanja
- 22. veljače 2024.
- Temeljni kapital
- 2.500,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 43.21.0 Elektroinstalacijski radovi
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
U općini ili gradu Split u sudskom je registru upisano 9.896 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 7.491 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.21.0) u Splitsko-dalmatinskoj županiji ima 218 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Flawless Innova d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
43.21.0 Elektroinstalacijski radovi
Temeljni kapital
2.500,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.
Česta pitanja o tvrtki Flawless Innova d.o.o.
Koji je OIB tvrtke Flawless Innova d.o.o.?
OIB tvrtke Flawless Innova društvo s ograničenom odgovornošću za eletroinstalacije je 67377964626. Matični broj subjekta (MBS) je 60477679.
Gdje je sjedište tvrtke Flawless Innova d.o.o.?
Sjedište tvrtke Flawless Innova d.o.o. je na adresi Turnovac 25, Kamen, Splitsko-dalmatinska županija.
Čime se bavi Flawless Innova d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21.0).
Kada je osnovana tvrtka Flawless Innova d.o.o.?
Tvrtka Flawless Innova d.o.o. osnovana je 22. veljače 2024. i posluje 2 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke Flawless Innova d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.
Je li tvrtka Flawless Innova d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 67377964626.
Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji
- 007 MILETIĆ d.o.o.Solin
- 021 d.o.o.Split
- 101 DALMATINAC j.d.o.o.Split
- 10 MILES STUDIOS d.o.o.Split
- 123 TEHNIKA d.o.o.Split
- 17. PARTNERS d.o.o.Okrug Gornji
- 2003 TRUMBIĆ d.o.o.Komiža
- 212 COLLECTION d.o.o.Omiš
Tvrtke srodne djelatnosti
- 035 INTERIJERI j.d.o.o.Fasadni i štukaturski radovi
- 2B Energy Studio j.d.o.o.Elektroinstalacijski radovi
- 2COOL INSTALACIJE j.d.o.o. Uvođenje instalacija vodovoda, kanalizacije i plina te instalacija za grijanje i klimatizaciju
- 2D MONT d.o.o.Ugradnja stolarije
- 2 Electric wings j.d.o.o.Elektroinstalacijski radovi
- 2ENERGY d.o.o.Postavljanje podnih i zidnih obloga
- 2I & B instalacije d.o.o.Elektroinstalacijski radovi
- 2K INŽENJERING j.d.o.o.Elektroinstalacijski radovi