Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o.
FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Krešimira Hajdića 4, Hrvatska Kostajnica (Sisačko-moslavačka županija). OIB tvrtke je 67373047242, a matični broj subjekta (MBS) 80351617. Osnovana je 5. prosinca 1994., što je prije 31 godinu. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 67373047242
- MBS
- 80351617
- Sjedište
- Ulica Krešimira Hajdića 4, Hrvatska Kostajnica
- Status
- Aktivna
Je li FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
- Adresa
- Ulica Krešimira Hajdića 4, Hrvatska Kostajnica
- OIB
- 67373047242
- MBS
- 80351617
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o.
- OIB
- 67373047242
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80351617
- Matični broj (MB)
- 00914401
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Krešimira Hajdića 4, Hrvatska Kostajnica
- Općina / grad
- Hrvatska Kostajnica
- Županija
- Sisačko-moslavačka županija
- Datum osnivanja
- 5. prosinca 1994.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- flajs.ani@hotmail.com
U općini ili gradu Hrvatska Kostajnica u sudskom je registru upisano 68 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 31 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 8 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Trgovina na malo fotografskim, filmskim, video i audio opremom, priborom i materijalnom te slikarskim materijalom - platna, papiri, broje, kistovi i dr.
- Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane, pripremanje i usluživanje pića i napitaka, pružanje usluga smještaja,
- Zastupanje stranih tvrtki.
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Kupnja i prodaja robe
- Usluge javnih parkirališta
- Mjenjački poslovi
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: flajs.ani@hotmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o.
Koji je OIB tvrtke FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o.?
OIB tvrtke FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge je 67373047242. Matični broj subjekta (MBS) je 80351617.
Gdje je sjedište tvrtke FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o.?
Sjedište tvrtke FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o. je na adresi Ulica Krešimira Hajdića 4, Hrvatska Kostajnica, Sisačko-moslavačka županija.
Kada je osnovana tvrtka FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o.?
Tvrtka FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o. osnovana je 5. prosinca 1994. i posluje 31 godinu.
Koliki je temeljni kapital tvrtke FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka FLAJŠ-ZRINSKI STARI GRAD d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 67373047242.
Druge tvrtke u Sisačko-moslavačkoj županiji
- 007 PO MJERI ČOVJEKA d.o.o.Novska
- 212 AN-TO d.o.o.Gornja Jelenska
- 3D FLOMAKS d.o.o.Sisak
- 3D Logis d.o.o.Dvor
- 3D SOLID d.o.o.Sisak
- 3D WORKSHOP j.d.o.o.Sisak
- 3 MP RECIKLIRANJE d.o.o.Petrinja
- 3Q d.o.o.Glina