Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.
FELIX UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
FELIX UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Pod vrtli 21, Nova Vas (Istarska županija). OIB tvrtke je 80162866011, a matični broj subjekta (MBS) 130150086. Osnovana je 13. veljače 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je djelatnosti restorana (NKD 56.11.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 1,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 80162866011
- MBS
- 130150086
- Sjedište
- Pod vrtli 21, Nova Vas
- Status
- Aktivna
Je li FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Pazinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- FELIX UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
- Adresa
- Pod vrtli 21, Nova Vas
- OIB
- 80162866011
- MBS
- 130150086
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Temeljni kapital
- 1,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- FELIX UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
- Skraćeni naziv
- FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.
- OIB
- 80162866011
- Matični broj subjekta (MBS)
- 130150086
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Pod vrtli 21, Nova Vas
- Općina / grad
- Poreč - Parenzo
- Županija
- Istarska županija
- Datum osnivanja
- 13. veljače 2024.
- Temeljni kapital
- 1,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 56.11.0 Djelatnosti restorana
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- E-pošta iz registra
- grbackristina@yahoo.com
U općini ili gradu Poreč - Parenzo u sudskom je registru upisano 1.916 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 288 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 56.11.0) u Istarskoj županiji ima 379 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
56.11.0 Djelatnosti restorana
Temeljni kapital
1,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 2. Posljednja izvještajna godina: 2025.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 25. lipnja 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Ne | 13. veljače 2024. – 31. prosinca 2024. | 31. siječnja 2025. |
Statusni postupci i objave
Osnivački akt:
Izjava o osnivanju jednostavnog društva s ograničenom odgovornošću s jednim članom od 12. veljače 2024.
Gdje subjekt objavljuje priopćenja
Objava na internetskoj stranici sudskog registra
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: grbackristina@yahoo.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.
Ima li FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 2. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
OIB tvrtke FELIX UGOSTITELJSTVO jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo je 80162866011. Matični broj subjekta (MBS) je 130150086.
Gdje je sjedište tvrtke FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
Sjedište tvrtke FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o. je na adresi Pod vrtli 21, Nova Vas, Istarska županija.
Čime se bavi FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je djelatnosti restorana (NKD 56.11.0).
Kada je osnovana tvrtka FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
Tvrtka FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o. osnovana je 13. veljače 2024. i posluje 2 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 1,00 €.
Je li tvrtka FELIX UGOSTITELJSTVO j.d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 80162866011.
Druge tvrtke u Istarskoj županiji
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Pula
- 0409 STRATEGIES j.d.o.o.Poreč - Parenzo
- 054 d.o.o.Mušalež
- 100 MIGLIA j.d.o.o.Tar
- 108 P.R. d.o.o.Viškovići
- 10 TRADE j.d.o.o.Pješčana Uvala
- 123 YACHT CHARTER d.o.o.Pula
- 1372052 ALBERTA d.o.o.Labin
Tvrtke srodne djelatnosti
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 034 Vibe j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 10 u pola j.d.o.o.Djelatnosti restorana
- 1st COFFEE j.d.o.oDjelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 20. lipnja j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 212 COLLECTION d.o.o.Djelatnosti restorana
- 2MAT j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića
- 2M KAFIĆ OFF ON j.d.o.o.Djelatnosti pripreme i usluživanja pića