Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji"

F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji" je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 48364673518, a matični broj subjekta (MBS) 60201422. Osnovana je 23. rujna 2004., što je prije 22 godine. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 14. svibnja 2013..

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
48364673518
MBS
60201422
Sjedište
Podatak nije dostupan
Status
Brisana iz registra

Je li F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji" pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Brisana iz registra

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji"
OIB
48364673518
MBS
60201422
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji"
OIB
48364673518
Matični broj subjekta (MBS)
60201422
Matični broj (MB)
01867326
Datum osnivanja
23. rujna 2004.
Status
Brisana iz registra
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji"

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Status u registru

Brisana iz registra

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 14. svibnja 2013..

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Česta pitanja o tvrtki F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji"

Koji je OIB tvrtke F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji"?

OIB tvrtke F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji" je 48364673518. Matični broj subjekta (MBS) je 60201422.

Kada je osnovana tvrtka F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji"?

Tvrtka F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji" osnovana je 23. rujna 2004. i posluje 22 godine.

Je li tvrtka F.L. SMIDTH d.o.o. za usluge "u likvidaciji" aktivna?

Tvrtka je brisana iz sudskog registra 14. svibnja 2013.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 48364673518.