Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju je poslovni subjekt. OIB tvrtke je 55663004297, a matični broj subjekta (MBS) 60288018. Osnovana je 18. prosinca 2012., što je prije 13 godina. Tvrtka je brisana iz sudskog registra 25. listopada 2017..
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 55663004297
- MBS
- 60288018
- Sjedište
- Podatak nije dostupan
- Status
- Brisana iz registra
Je li EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Brisana iz registra
Trgovački sud u Splitu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
- OIB
- 55663004297
- MBS
- 60288018
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Splitu
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
- OIB
- 55663004297
- Matični broj subjekta (MBS)
- 60288018
- Matični broj (MB)
- 02949636
- Datum osnivanja
- 18. prosinca 2012.
- Status
- Brisana iz registra
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Splitu
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Status u registru
Brisana iz registra
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 25. listopada 2017..
Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.
Česta pitanja o tvrtki EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju
Koji je OIB tvrtke EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju?
OIB tvrtke EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju je 55663004297. Matični broj subjekta (MBS) je 60288018.
Kada je osnovana tvrtka EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju?
Tvrtka EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju osnovana je 18. prosinca 2012. i posluje 13 godina.
Je li tvrtka EXOPTATUS j.d.o.o. za trgovinu i usluge u stečaju aktivna?
Tvrtka je brisana iz sudskog registra 25. listopada 2017.. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 55663004297.