Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o.

EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. za usluge

EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica sv. Mateja 63, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 69766792609, a matični broj subjekta (MBS) 80513193. Osnovana je 17. veljače 2005., što je prije 21 godinu. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 3.030,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
69766792609
MBS
80513193
Sjedište
Ulica sv. Mateja 63, Zagreb
Status
Aktivna

Je li EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. za usluge
Adresa
Ulica sv. Mateja 63, Zagreb
OIB
69766792609
MBS
80513193
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
3.030,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o.
OIB
69766792609
Matični broj subjekta (MBS)
80513193
Matični broj (MB)
01906704
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica sv. Mateja 63, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
17. veljače 2005.
Temeljni kapital
3.030,00 €
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
exactum@exactum.hr

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 9 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. kupnja i prodaja robe
  2. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  3. stručni poslovi prostornog uređenja
  4. djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
  5. usluge certificiranja elektroničkog potpisa
  6. web dizajn i grafički dizajn

Temeljni kapital

3.030,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 18. Posljednja izvještajna godina: 2025.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2025GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025.19. lipnja 2026.
2024GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024.24. travnja 2025.
2023GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023.24. travnja 2024.
2022GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022.28. travnja 2023.
2021GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2021. – 31. prosinca 2021.30. lipnja 2022.
2020GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2020. – 31. prosinca 2020.23. lipnja 2021.
2019GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2019.26. lipnja 2020.
2018GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2018. – 31. prosinca 2018.28. lipnja 2019.
2017GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2017. – 31. prosinca 2017.29. lipnja 2018.
2016GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2016. – 31. prosinca 2016.28. travnja 2017.
2015GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2015. – 31. prosinca 2015.30. lipnja 2016.
2014GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2014. – 31. prosinca 2014.30. lipnja 2015.
2013GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2013. – 31. prosinca 2013.30. lipnja 2014.
2012GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2012. – 31. prosinca 2012.24. lipnja 2013.
2011GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2011. – 31. prosinca 2011.18. lipnja 2012.

Statusni postupci i objave

  • Promjene temeljnog kapitala:

    Odlukom jedinog člana društva od 06.07.2023. godine temeljni kapital povećan je sa iznosa od 2.654,46 euro za iznos od 375,54 euro uplatom u novcu na iznos od 3.030,00 euro. Temeljni kapital društva izmijenjen odlukom člana društva o usklađenju kapitala od 06.07.2023. godine.

  • Osnivački akt:

    Odlukom jedinog člana društva o 06.07.2023. godine izmijenjena je u cijelosti Izjava o osnivanju od 15.04.2011. godine te je donesen potpuni tekst Izjave o osnivanju od 06.07.2023. godine koji je dostavljen sudu u zbirku isprava.

  • Osnivački akt:

    Društveni ugovor o osnivanju društva od 31.01.2005. godine izmjenjen je u cijelosti, te je odlukom člana društva zamijenjen potpuno novim tekstom Društvenog ugovora društva od 15.04.2011. godine koji je dostavljen sudu i uložen u zbirku isprava.

  • Osnivački akt:

    Društveni ugovor o osnivanju društva s ograničenom odgovornošću od 31. siječnja 2005. godine.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: exactum@exactum.hr

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o.

Ima li EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 18. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o.?

OIB tvrtke EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. za usluge je 69766792609. Matični broj subjekta (MBS) je 80513193.

Gdje je sjedište tvrtke EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o.?

Sjedište tvrtke EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. je na adresi Ulica sv. Mateja 63, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o.?

Tvrtka EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. osnovana je 17. veljače 2005. i posluje 21 godinu.

Koliki je temeljni kapital tvrtke EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 3.030,00 €.

Je li tvrtka EXACTUM INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 69766792609.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu