Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

EX PROJEKT d.o.o.

EX PROJEKT d.o.o. za usluge

EX PROJEKT d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Kaštela, A.B. Šimića 4, Kaštel Gomilica (Splitsko-dalmatinska županija). OIB tvrtke je 06254171528, a matični broj subjekta (MBS) 60278053. Osnovana je 20. siječnja 2012., što je prije 14 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
06254171528
MBS
60278053
Sjedište
Kaštela, A.B. Šimića 4, Kaštel Gomilica
Status
Aktivna

Je li EX PROJEKT d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Splitu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
EX PROJEKT d.o.o. za usluge
Adresa
Kaštela, A.B. Šimića 4, Kaštel Gomilica
OIB
06254171528
MBS
60278053
Trgovački sud
Trgovački sud u Splitu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
EX PROJEKT d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
EX PROJEKT d.o.o.
OIB
06254171528
Matični broj subjekta (MBS)
60278053
Matični broj (MB)
02837226
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Kaštela, A.B. Šimića 4, Kaštel Gomilica
Općina / grad
Kaštela
Županija
Splitsko-dalmatinska županija
Datum osnivanja
20. siječnja 2012.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Splitu

U općini ili gradu Kaštela u sudskom je registru upisano 1.337 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 910 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke EX PROJEKT d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 38 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. kupnja i prodaja robe
  2. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  3. zastupanje inozemnih tvrtki
  4. savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  5. promidžba (reklama i propaganda)
  6. istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  7. turističke usluge u nautičkom turizmu
  8. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude: seoskom, zdravstvenom, kulturnom, wellness, kongresnom, za mlade, pustolovnom, lovnom, športskom, golf-turizmu, športskom ili rekreacijskom ribolovu na moru, ronilačkom turizmu, športskom ribolovu na slatkim vodama kao dodatna djelatnost u uzgoju morskih i slatkovodnih riba, rakova i školjaka i dr.
  9. ostale turističke usluge - iznajmljivanje pribora i opreme za šport i rekreaciju, kao što su sandoline, daske za jedrenje, bicikli na vodi, suncobrani, ležaljke i sl.
  10. turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  11. iznajmljivanje i posredovanje u iznajmljivanju vozila (rent-a-car)
  12. iznajmljivanje motocikla, bicikli
  13. taksi prijevoz na kopnu i vodi
  14. održavanje i popravak motornih vozila
  15. djelatnost marina
Prikaži još 23 predmeta poslovanja
  1. usluge skladištenja plovila
  2. privez i odvez brodova, jahti, ribarskih, sportskih i drugih brodica i plutajućih objekata
  3. ukrcaj, iskrcaj, prekrcaj, prijenos i skladištenje roba i drugih materijala
  4. prihvat i usmjeravanje vozila u svrhu ukrcaja ili iskrcaja vozila s uređenih lučkih površina
  5. ukrcaj i iskrcaj putnika uz upotrebu lučke prekrcajne opreme
  6. pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  7. pripremanje i usluživanje pića i napitaka
  8. pružanje usluga smještaja
  9. pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
  10. djelatnosti javnoga cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
  11. prijevoz za vlastite potrebe
  12. javni prijevoz u linijskom obalnom pomorskom prometu
  13. međunarodni linijski pomorski promet
  14. povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
  15. organizacija sajmova, seminara, izložaba, kongresa, promocija, zabavnih manifestacija, tribina, priredbi
  16. organizacija obiteljskih svečanosti
  17. stručni poslovi prostornog uređenja
  18. projektiranje, građenje, uporaba i uklanjanje građevina
  19. nadzor nad gradnjom
  20. posredovanje u prometu nekretnina
  21. poslovanje nekretninama
  22. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  23. čišćenje svih vrsta objekata

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Splitu.

Česta pitanja o tvrtki EX PROJEKT d.o.o.

Koji je OIB tvrtke EX PROJEKT d.o.o.?

OIB tvrtke EX PROJEKT d.o.o. za usluge je 06254171528. Matični broj subjekta (MBS) je 60278053.

Gdje je sjedište tvrtke EX PROJEKT d.o.o.?

Sjedište tvrtke EX PROJEKT d.o.o. je na adresi Kaštela, A.B. Šimića 4, Kaštel Gomilica, Splitsko-dalmatinska županija.

Kada je osnovana tvrtka EX PROJEKT d.o.o.?

Tvrtka EX PROJEKT d.o.o. osnovana je 20. siječnja 2012. i posluje 14 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke EX PROJEKT d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka EX PROJEKT d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 06254171528.

Druge tvrtke u Splitsko-dalmatinskoj županiji