Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Ericsson Services d.o.o.
Ericsson Services d.o.o. za usluge
Ericsson Services d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Krapinska ulica 45, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 72378725110, a matični broj subjekta (MBS) 80918161. Osnovana je 13. lipnja 2014., što je prije 12 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 120.020.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 72378725110
- MBS
- 80918161
- Sjedište
- Krapinska ulica 45, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li Ericsson Services d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Ericsson Services d.o.o. za usluge
- Adresa
- Krapinska ulica 45, Zagreb
- OIB
- 72378725110
- MBS
- 80918161
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 120.020.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Ericsson Services d.o.o. za usluge
- Skraćeni naziv
- Ericsson Services d.o.o.
- OIB
- 72378725110
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80918161
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Krapinska ulica 45, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 13. lipnja 2014.
- Temeljni kapital
- 120.020.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- esk.company@ericsson.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Ericsson Services d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 16 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- računalne i srodne djelatnosti
- djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
- postavljanje, popravak i održavanje strojeva, telekomunikacijske opreme i računala
- poduka u informatičkim djelatnostima
- djelatnost izvođenja instalacijskih radova
- prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- skladištenje robe
- poslovanje nekretninama
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- izvođenje investicijskih radova u inozemstvu i ustupanje radova stranoj pravnoj osobi u Republici Hrvatskoj
- pružanje usluga u trgovini
Prikaži još 1 predmeta poslovanja
- usluge informacijskog društva
Temeljni kapital
120.020.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: esk.company@ericsson.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Ericsson Services d.o.o.
Koji je OIB tvrtke Ericsson Services d.o.o.?
OIB tvrtke Ericsson Services d.o.o. za usluge je 72378725110. Matični broj subjekta (MBS) je 80918161.
Gdje je sjedište tvrtke Ericsson Services d.o.o.?
Sjedište tvrtke Ericsson Services d.o.o. je na adresi Krapinska ulica 45, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka Ericsson Services d.o.o.?
Tvrtka Ericsson Services d.o.o. osnovana je 13. lipnja 2014. i posluje 12 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke Ericsson Services d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 120.020.000,00 kn.
Je li tvrtka Ericsson Services d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 72378725110.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb