Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ENERGO-WATT d.o.o.

ENERGO-WATT d.o.o. za usluge i trgovinu

ENERGO-WATT d.o.o. za usluge i trgovinu je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Ljudevita Gaja 34, Zaprešić (Zagrebačka županija). OIB tvrtke je 41433080413, a matični broj subjekta (MBS) 80963323. Osnovana je 25. ožujka 2015., što je prije 11 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
41433080413
MBS
80963323
Sjedište
Ulica Ljudevita Gaja 34, Zaprešić
Status
Aktivna

Je li ENERGO-WATT d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ENERGO-WATT d.o.o. za usluge i trgovinu
Adresa
Ulica Ljudevita Gaja 34, Zaprešić
OIB
41433080413
MBS
80963323
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ENERGO-WATT d.o.o. za usluge i trgovinu
Skraćeni naziv
ENERGO-WATT d.o.o.
OIB
41433080413
Matični broj subjekta (MBS)
80963323
Matični broj (MB)
04360214
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica Ljudevita Gaja 34, Zaprešić
Općina / grad
Zaprešić
Županija
Zagrebačka županija
Datum osnivanja
25. ožujka 2015.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U općini ili gradu Zaprešić u sudskom je registru upisano 1.263 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 904 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ENERGO-WATT d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 52 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  2. obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
  3. tehničko ispitivanje i analiza
  4. ispitivanje električne, gromobranske i telefonske instalacije
  5. djelatnost privatne zaštite
  6. montaža opreme za tehničku i fizičku zaštitu
  7. proizvodnja električne opreme za rasvjetu
  8. proizvodnja ostale električne opreme
  9. djelatnost druge obrade otpada
  10. djelatnost oporabe otpada
  11. djelatnost posredovanja u gospodarenju otpadom
  12. djelatnost prijevoza otpada
  13. djelatnost sakupljanja otpada
  14. djelatnost trgovanja otpadom
  15. djelatnost zbrinjavanja otpada
Prikaži još 37 predmeta poslovanja
  1. gospodarenje otpadom
  2. djelatnost ispitivanja i analize otpada
  3. reciklaža eksplozivnih tvari
  4. neutralizacija i uništavanje eksplozivnih tvari
  5. djelatnosti proizvodnje, stavljanje na tržište i korištenje kemikalija
  6. proizvodnja telekomunikacijske opreme i pribora
  7. djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
  8. univerzalne usluge s područja elektroničkih komunikacija
  9. usluga s posebnom tarifom
  10. usluge fotokopiranja
  11. kupnja i prodaja robe
  12. pružanje usluga u trgovini
  13. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  14. zastupanje inozemnih tvrtki
  15. usluge informacijskog društva
  16. računovodstveni poslovi
  17. poslovanje nekretninama
  18. posredovanje u prometu nekretnina
  19. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  20. turističke usluge u nautičkom turizmu
  21. ostale turističke usluge
  22. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  23. turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  24. pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
  25. pripremanje i usluživanje pića i napitaka
  26. promidžba (reklama i propaganda)
  27. djelatnosti istraživanja tržišta i ispitivanje javnoga mnijenja
  28. savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  29. audiovizualne djelatnosti
  30. iznajmljivanje strojeva i opreme bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  31. iznajmljivanje automobila
  32. djelatnost javnog cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
  33. javni prijevoz putnika u međunarodnom linijskom cestovnom prometu
  34. prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  35. prijevoz za vlastite potrebe
  36. skladištenje robe
  37. čišćenje svih vrsta objekata

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki ENERGO-WATT d.o.o.

Koji je OIB tvrtke ENERGO-WATT d.o.o.?

OIB tvrtke ENERGO-WATT d.o.o. za usluge i trgovinu je 41433080413. Matični broj subjekta (MBS) je 80963323.

Gdje je sjedište tvrtke ENERGO-WATT d.o.o.?

Sjedište tvrtke ENERGO-WATT d.o.o. je na adresi Ulica Ljudevita Gaja 34, Zaprešić, Zagrebačka županija.

Kada je osnovana tvrtka ENERGO-WATT d.o.o.?

Tvrtka ENERGO-WATT d.o.o. osnovana je 25. ožujka 2015. i posluje 11 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke ENERGO-WATT d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka ENERGO-WATT d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 41433080413.

Druge tvrtke u Zagrebačkoj županiji