Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ENANEO-11 d.o.o.

ENANEO-11 društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge

ENANEO-11 društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Zagrebačka ulica 51, Čakovec (Međimurska županija). OIB tvrtke je 22286097246, a matični broj subjekta (MBS) 70191765. Osnovana je 21. travnja 2022., što je prije 4 godine. Pretežita djelatnost je savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem (NKD 70.20.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
22286097246
MBS
70191765
Sjedište
Zagrebačka ulica 51, Čakovec
Status
Aktivna

Je li ENANEO-11 d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Varaždinu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ENANEO-11 društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge
Adresa
Zagrebačka ulica 51, Čakovec
OIB
22286097246
MBS
70191765
Trgovački sud
Trgovački sud u Varaždinu
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ENANEO-11 društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge
Skraćeni naziv
ENANEO-11 d.o.o.
OIB
22286097246
Matični broj subjekta (MBS)
70191765
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Zagrebačka ulica 51, Čakovec
Općina / grad
Čakovec
Županija
Međimurska županija
Datum osnivanja
21. travnja 2022.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Pretežita djelatnost (NKD)
70.20.0 Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Varaždinu
E-pošta iz registra
tomislav.loparic@icloud.com

U općini ili gradu Čakovec u sudskom je registru upisano 1.644 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.136 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 70.20.0) u Međimurskoj županiji ima 56 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ENANEO-11 d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

70.20.0 Savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: tomislav.loparic@icloud.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki ENANEO-11 d.o.o.

Koji je OIB tvrtke ENANEO-11 d.o.o.?

OIB tvrtke ENANEO-11 društvo s ograničenom odgovornošću za poslovno savjetovanje i usluge je 22286097246. Matični broj subjekta (MBS) je 70191765.

Gdje je sjedište tvrtke ENANEO-11 d.o.o.?

Sjedište tvrtke ENANEO-11 d.o.o. je na adresi Zagrebačka ulica 51, Čakovec, Međimurska županija.

Čime se bavi ENANEO-11 d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem (NKD 70.20.0).

Kada je osnovana tvrtka ENANEO-11 d.o.o.?

Tvrtka ENANEO-11 d.o.o. osnovana je 21. travnja 2022. i posluje 4 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke ENANEO-11 d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka ENANEO-11 d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 22286097246.

Druge tvrtke u Međimurskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti