Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

ELEKTRO KOREN j.d.o.o.

ELEKTRO KOREN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za elektroinstalacijske radove i usluge

ELEKTRO KOREN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za elektroinstalacijske radove i usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Plitvička 1, Jalžabet (Varaždinska županija). OIB tvrtke je 85629141340, a matični broj subjekta (MBS) 70224164. Osnovana je 20. svibnja 2026.. Pretežita djelatnost je elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21.0). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
85629141340
MBS
70224164
Sjedište
Plitvička 1, Jalžabet
Status
Aktivna

Je li ELEKTRO KOREN j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Varaždinu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
ELEKTRO KOREN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za elektroinstalacijske radove i usluge
Adresa
Plitvička 1, Jalžabet
OIB
85629141340
MBS
70224164
Trgovački sud
Trgovački sud u Varaždinu
Temeljni kapital
10,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
ELEKTRO KOREN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za elektroinstalacijske radove i usluge
Skraćeni naziv
ELEKTRO KOREN j.d.o.o.
OIB
85629141340
Matični broj subjekta (MBS)
70224164
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Plitvička 1, Jalžabet
Općina / grad
Jalžabet
Županija
Varaždinska županija
Datum osnivanja
20. svibnja 2026.
Temeljni kapital
10,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
43.21.0 Elektroinstalacijski radovi
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Varaždinu
E-pošta iz registra
mariokoren96@gmail.com

U općini ili gradu Jalžabet u sudskom je registru upisano 73 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 27 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 43.21.0) u Varaždinskoj županiji ima 198 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke ELEKTRO KOREN j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

43.21.0 Elektroinstalacijski radovi

Temeljni kapital

10,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: mariokoren96@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki ELEKTRO KOREN j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke ELEKTRO KOREN j.d.o.o.?

OIB tvrtke ELEKTRO KOREN jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za elektroinstalacijske radove i usluge je 85629141340. Matični broj subjekta (MBS) je 70224164.

Gdje je sjedište tvrtke ELEKTRO KOREN j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke ELEKTRO KOREN j.d.o.o. je na adresi Plitvička 1, Jalžabet, Varaždinska županija.

Čime se bavi ELEKTRO KOREN j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je elektroinstalacijski radovi (NKD 43.21.0).

Kada je osnovana tvrtka ELEKTRO KOREN j.d.o.o.?

Tvrtka ELEKTRO KOREN j.d.o.o. osnovana je 20. svibnja 2026..

Koliki je temeljni kapital tvrtke ELEKTRO KOREN j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 €.

Je li tvrtka ELEKTRO KOREN j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 85629141340.

Druge tvrtke u Varaždinskoj županiji

Tvrtke srodne djelatnosti