Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA
EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA je ustanova sa sjedištem na adresi Ivana Filipovića 2, Rijeka (Primorsko-goranska županija). OIB tvrtke je 06158722232, a matični broj subjekta (MBS) 40115166. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 06158722232
- MBS
- 40115166
- Sjedište
- Ivana Filipovića 2, Rijeka
- Status
- Aktivna
Je li EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Rijeci
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA
- Adresa
- Ivana Filipovića 2, Rijeka
- OIB
- 06158722232
- MBS
- 40115166
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Rijeci
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA
- OIB
- 06158722232
- Matični broj subjekta (MBS)
- 40115166
- Matični broj (MB)
- 03358747
- Pravni oblik
- ustanova (u.)
- Sjedište
- Ivana Filipovića 2, Rijeka
- Općina / grad
- Rijeka
- Županija
- Primorsko-goranska županija
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Rijeci
- E-pošta iz registra
- ekmm@ss-ekonomska-mmirkovica-ri.skole.hr
U općini ili gradu Rijeka u sudskom je registru upisano 6.469 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 188 u pravnom obliku u.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 2 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- odgoj i obrazovanje mladeži i odraslih za stojecanje srednje školske spreme i nastavak školovanja
- obavljanje djelatnosti srednjeg školskog obrazovanja u programu Opća gimnazija
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Rijeci.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: ekmm@ss-ekonomska-mmirkovica-ri.skole.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA
Koji je OIB tvrtke EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA?
OIB tvrtke EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA je 06158722232. Matični broj subjekta (MBS) je 40115166.
Gdje je sjedište tvrtke EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA?
Sjedište tvrtke EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA je na adresi Ivana Filipovića 2, Rijeka, Primorsko-goranska županija.
Je li tvrtka EKONOMSKA ŠKOLA MIJE MIRKOVIĆA RIJEKA aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 06158722232.
Druge tvrtke u Primorsko-goranskoj županiji
- 08 d. o. o.Rijeka
- 10. TRAVANJ d. o. o.Rijeka
- 123&BUY d.o.o.Poljane
- 1337 Capital d.o.o.Rijeka
- 16 j. d. o. o.Rijeka
- 1887 C.G. d.o.o.Rijeka
- 1A Estate SERVICE d.o.o.Krk
- 1. SEALINE KRK d. o. o.Omišalj