Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji
EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. za usluge u likvidaciji
EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. za usluge u likvidaciji je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Matije Gupca 12 A, Zabok (Krapinsko-zagorska županija). OIB tvrtke je 94464509763, a matični broj subjekta (MBS) 81167017. Osnovana je 20. travnja 2018., što je prije 8 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 kn. U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 94464509763
- MBS
- 81167017
- Sjedište
- Ulica Matije Gupca 12 A, Zabok
- Status
- Likvidacija
Je li EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Likvidacija
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Likvidacija
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. za usluge u likvidaciji
- Adresa
- Ulica Matije Gupca 12 A, Zabok
- OIB
- 94464509763
- MBS
- 81167017
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. za usluge u likvidaciji
- Skraćeni naziv
- EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji
- OIB
- 94464509763
- Matični broj subjekta (MBS)
- 81167017
- Matični broj (MB)
- 04905245
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Matije Gupca 12 A, Zabok
- Općina / grad
- Zabok
- Županija
- Krapinsko-zagorska županija
- Datum osnivanja
- 20. travnja 2018.
- Temeljni kapital
- 10,00 kn
- Status
- Likvidacija
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U općini ili gradu Zabok u sudskom je registru upisano 378 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 89 u pravnom obliku j.d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 11 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- pranje i kemijsko čišćenje tekstila i krznenih proizvoda
- proizvodnja tekstila
- proizvodnja odjeće
- popravak predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- čišćenje svih vrsta objekata
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- prijevoz za vlastite potrebe
Temeljni kapital
10,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Likvidacija
U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji
Koji je OIB tvrtke EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji?
OIB tvrtke EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. za usluge u likvidaciji je 94464509763. Matični broj subjekta (MBS) je 81167017.
Gdje je sjedište tvrtke EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji?
Sjedište tvrtke EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji je na adresi Ulica Matije Gupca 12 A, Zabok, Krapinsko-zagorska županija.
Kada je osnovana tvrtka EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji?
Tvrtka EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji osnovana je 20. travnja 2018. i posluje 8 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 kn.
Je li tvrtka EKO KEMIJSKA ČISTIONICA LEŽ j.d.o.o. u likvidaciji aktivna?
U sudskom registru upisan je postupak: likvidacija. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 94464509763.
Druge tvrtke u Krapinsko-zagorskoj županiji
- 0day Software j.d.o.o.Veliko Trgovišće
- 0-SIGNATURE d.o.o.Andraševec
- 100morska j.d.o.o.Veliko Trgovišće
- 24 mont d.o.o.Pregrada
- 2B lumprojekt d.o.o.Špičkovina
- 360 Bau d.o.o.Krapina
- 3 BH građevinarstvo d.o.o.Gornje Jesenje
- 3FORM-LAB d.o.oMače