Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
DOBAR ZVUK d.o.o.
DOBAR ZVUK d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
DOBAR ZVUK d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Palinovečka ulica 19 G, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 65683558682, a matični broj subjekta (MBS) 80271262. Osnovana je 12. veljače 1999., što je prije 27 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 5.000,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 65683558682
- MBS
- 80271262
- Sjedište
- Palinovečka ulica 19 G, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li DOBAR ZVUK d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- DOBAR ZVUK d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
- Adresa
- Palinovečka ulica 19 G, Zagreb
- OIB
- 65683558682
- MBS
- 80271262
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 5.000,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- DOBAR ZVUK d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge
- Skraćeni naziv
- DOBAR ZVUK d.o.o.
- OIB
- 65683558682
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80271262
- Matični broj (MB)
- 01420364
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Palinovečka ulica 19 G, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 12. veljače 1999.
- Temeljni kapital
- 5.000,00 €
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- dobar-zvuk@zg.t-com.hr
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke DOBAR ZVUK d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 7 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja u domaćem i inozemnom tržištu
- servisiranje i održavanje aparata za kućanstvo
- računovodstveni i knjigovodstveni poslovi i porezno savjetovanje
- poslovi fotokopiranja
Temeljni kapital
5.000,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: dobar-zvuk@zg.t-com.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki DOBAR ZVUK d.o.o.
Koji je OIB tvrtke DOBAR ZVUK d.o.o.?
OIB tvrtke DOBAR ZVUK d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge je 65683558682. Matični broj subjekta (MBS) je 80271262.
Gdje je sjedište tvrtke DOBAR ZVUK d.o.o.?
Sjedište tvrtke DOBAR ZVUK d.o.o. je na adresi Palinovečka ulica 19 G, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka DOBAR ZVUK d.o.o.?
Tvrtka DOBAR ZVUK d.o.o. osnovana je 12. veljače 1999. i posluje 27 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke DOBAR ZVUK d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 5.000,00 €.
Je li tvrtka DOBAR ZVUK d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 65683558682.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb