Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Delta House d.o.o.

Delta House d.o.o. za usluge, turistička agencija

Delta House d.o.o. za usluge, turistička agencija je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Lepa Ves 8, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 97517245937, a matični broj subjekta (MBS) 81032026. Osnovana je 16. svibnja 2016., što je prije 10 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 30.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
97517245937
MBS
81032026
Sjedište
Lepa Ves 8, Zagreb
Status
Aktivna

Je li Delta House d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Delta House d.o.o. za usluge, turistička agencija
Adresa
Lepa Ves 8, Zagreb
OIB
97517245937
MBS
81032026
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
30.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Delta House d.o.o. za usluge, turistička agencija
Skraćeni naziv
Delta House d.o.o.
OIB
97517245937
Matični broj subjekta (MBS)
81032026
Matični broj (MB)
04551460
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Lepa Ves 8, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
16. svibnja 2016.
Temeljni kapital
30.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
info@deltahouse.hr

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Delta House d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 103 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. obavljanje djelatnosti iznajmljivanja jahti ili brodica sa ili bez posade (charter)
  2. popravak, obnavljanje opreme i strojeva, bojenje, čišćenje brodova
  3. djelatnost iznajmljivanja plovila
  4. djelatnost marina
  5. poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  6. posredovanje u prometu nekretnina
  7. poslovanje nekretninama
  8. djelatnosti prometa na veliko lijekovima
  9. posredovanje lijekova
  10. djelatnost uvoza lijeka
  11. ispitivanje lijeka
  12. proizvodnja međuproizvoda, lijekova i/ili ispitivanih lijekova
  13. proizvodnja djelatne tvari
  14. promet medicinskog proizvoda na veliko
  15. promet medicinskih proizvoda na malo
Prikaži još 88 predmeta poslovanja
  1. uvoz medicinskih proizvoda
  2. kliničko ispitivanje medicinskog proizvoda
  3. proizvodnja, odnosno izrada medicinskih proizvoda
  4. ocjenjivanje sukladnosti medicinskog proizvoda
  5. djelatnost prijevoza putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  6. djelatnost prijevoza putnika u međunarodnom cestovnom prometu
  7. djelatnost prijevoza tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
  8. agencijske djelatnosti u cestovnom prometu
  9. prijevoz za vlastite potrebe
  10. djelatnost nakladnika
  11. distribucija tiska
  12. djelatnost javnog informiranja
  13. djelatnost ovlaštenoga carinskog otpremnika
  14. usluge prevođenja
  15. djelatnost turističke agencije
  16. turističke usluge u nautičkom turizmu
  17. turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
  18. ostale turističke usluge
  19. turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
  20. proizvodnja sjemena
  21. dorada sjemena
  22. pakiranje, plombiranje i označavanje sjemena
  23. stavljanje na tržište sjemena
  24. proizvodnja sadnog materijala
  25. pakiranje, plombiranje i označavanje sadnog materijala
  26. stavljanje na tržište sadnog materijala
  27. uvoz sadnog materijala
  28. djelatnost ovlaštenog skladištara za žitarice i industrijsko bilje
  29. poljoprivredna djelatnost
  30. ekološka proizvodnja, prerada, distribucija, uvoz i izvoz ekoloških proizvoda
  31. integrirana proizvodnja poljoprivrednih proizvoda
  32. proizvodnja brašnja i stavljanje brašna na tržište
  33. potvrđivanje sukladnosti sa specifikacijom proizvoda
  34. stručni poslovi u području savjetodavne djelatnosti u poljoprivredi, ruralnom razvoju, ribarstvu te unapređenju gospodarenja u šumama i šumskim zemljištima šumoposjednika
  35. zdravstvena zaštita bilja
  36. proizvodnja, prerada, unošenje iz trećih zemalja ili distribucija određenog bilja, biljnih proizvoda i drugih nadziranih predmeta
  37. poslovi suzbijanja štetnih organizama ili uništavanja bilja, biljnih proizvoda i drugih nadziranih predmeta za koje su naređene mjere uništenja
  38. gospodarsko korištenje prirodnih dobara
  39. ispitivanje veterinarsko-medicinskih proizvoda
  40. stavljanja u promet veterinarsko-medicinskih proizvoda
  41. proizvodnja veterinarsko-medicinskih proizvoda
  42. promet na veliko veterinarsko-medicinskih proizvoda
  43. promet na malo veterinarsko-medicinskih proizvoda
  44. farmakovigilancija
  45. proizvodnja pribora i drugih proizvoda za uporabu u veterinarstvu
  46. stavljanje u promet pribor i druge proizvode za uporabu u veterinarstvu
  47. promidžba (reklama i propaganda)
  48. istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
  49. savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
  50. organiziranje sajmova, priredbi, kongresa, koncerata, promocija, zabavnih manifestacija, izložaba, seminara, tečajeva i tribina
  51. izdavačka djelatnost
  52. tiskanje časopisa i drugih periodičkih časopisa, knjiga i brošura, glazbenih djela i glazbenih rukopisa,karata i atlasa, plakata, igraćih karata, reklamnih kataloga, prospekata i drugih tiskanih oglasa, djelovodnika, albuma, dnevnika, kalendara, poslovnih obrazaca i drugih tiskanih trgovačkih stvari, papirne robe za osobne potrebe i drugih tiskanih publikacija
  53. iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  54. iznajmljivanje motornih vozila
  55. čišćenje svih vrsta objekata
  56. računovodstveni poslovi
  57. djelatnost elektroničkih komunikacijskih mreža i usluga
  58. univerzalne usluge s područja elektroničkih komunikacija
  59. usluga s posebnom tarifom
  60. kupnja i prodaja robe
  61. pružanje usluga u trgovini
  62. obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  63. zastupanje inozemnih tvrtki
  64. usluge informacijskog društva
  65. kurirske usluge
  66. projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  67. energetsko certificiranje, energetski pregled zgrade i redoviti pregled sustava grijanja i sustava hlađenja ili klimatizacije u zgradi
  68. stručni poslovi prostornog uređenja
  69. djelatnosti prostornog uređenja i gradnje
  70. djelatnost projektiranja i/ili stručnog nadzora građenja
  71. djelatnost upravljanja projektom gradnje
  72. djelatnost tehničkog ispitivanja i analize
  73. pranje i kemijsko čišćenje tekstila i krznenih proizvoda
  74. popravak i održavanje predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
  75. proizvodnja, popravak i održavanje strojeva i opreme
  76. pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  77. pripremanje jela, pića i napitaka za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tim jelima, pićima i napitcima (catering)
  78. djelatnost pružanja audio i/ili audiovizualnih medijskih usluga
  79. djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija
  80. djelatnost objavljivanja audiovizualnog i radijskog programa
  81. djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
  82. audiovizualne djelatnosti
  83. komplementarne djelatnosti audiovizualnim djelatnostima
  84. proizvodnja gnojiva i poboljšivača tla
  85. promet gnojivima i poboljšivačima tla
  86. proizvodnja hrane i pića
  87. računalne i srodne djelatnosti
  88. umnožavanje snimljenih zapisa

Temeljni kapital

30.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: info@deltahouse.hr

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki Delta House d.o.o.

Koji je OIB tvrtke Delta House d.o.o.?

OIB tvrtke Delta House d.o.o. za usluge, turistička agencija je 97517245937. Matični broj subjekta (MBS) je 81032026.

Gdje je sjedište tvrtke Delta House d.o.o.?

Sjedište tvrtke Delta House d.o.o. je na adresi Lepa Ves 8, Zagreb, Grad Zagreb.

Kada je osnovana tvrtka Delta House d.o.o.?

Tvrtka Delta House d.o.o. osnovana je 16. svibnja 2016. i posluje 10 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Delta House d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 30.000,00 kn.

Je li tvrtka Delta House d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 97517245937.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu