Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
DANGOR and DOHOMONT d.o.o.
DANGOR and DOHOMONT društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
DANGOR and DOHOMONT društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Komparija 10, Goričan (Međimurska županija). OIB tvrtke je 11175130894, a matični broj subjekta (MBS) 70031181. Osnovana je 26. srpnja 1993., što je prije 33 godine. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 79.400,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 11175130894
- MBS
- 70031181
- Sjedište
- Komparija 10, Goričan
- Status
- Aktivna
Je li DANGOR and DOHOMONT d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Varaždinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- DANGOR and DOHOMONT društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
- Adresa
- Komparija 10, Goričan
- OIB
- 11175130894
- MBS
- 70031181
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- Temeljni kapital
- 79.400,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- DANGOR and DOHOMONT društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo
- Skraćeni naziv
- DANGOR and DOHOMONT d.o.o.
- OIB
- 11175130894
- Matični broj subjekta (MBS)
- 70031181
- Matični broj (MB)
- 00409901
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Komparija 10, Goričan
- Općina / grad
- Goričan
- Županija
- Međimurska županija
- Datum osnivanja
- 26. srpnja 1993.
- Temeljni kapital
- 79.400,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Varaždinu
- E-pošta iz registra
- dangor-dohomont@ck.t-com.hr
U općini ili gradu Goričan u sudskom je registru upisano 72 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 42 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke DANGOR and DOHOMONT d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 16 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- Proizvodnja opreme za pčelarstvo
- Kupnja i prodaja robe
- Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- Građenje, projektiranje i nadzor nad gradnjom
- Pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- Pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- Pružanje usluga smještaja
- Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu (u prijevoznim sredstvima, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
Temeljni kapital
79.400,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Godišnja financijska izvješća
Evidentirano predanih GFI: 18. Posljednja izvještajna godina: 2025.
Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.
| Godina | Vrsta | Konsolidirano | Razdoblje | Datum dostave |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025. | 3. travnja 2026. |
| 2024 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024. | 28. ožujka 2025. |
| 2023 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2023. – 31. prosinca 2023. | 10. travnja 2024. |
| 2022 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2022. – 31. prosinca 2022. | 24. travnja 2023. |
| 2021 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2021. – 31. prosinca 2021. | 28. travnja 2022. |
| 2020 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2020. – 31. prosinca 2020. | 24. svibnja 2021. |
| 2019 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2019. – 31. prosinca 2019. | 18. lipnja 2020. |
| 2018 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2018. – 31. prosinca 2018. | 25. travnja 2019. |
| 2017 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2017. – 31. prosinca 2017. | 26. travnja 2018. |
| 2016 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2016. – 31. prosinca 2016. | 24. travnja 2017. |
| 2015 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2015. – 31. prosinca 2015. | 31. ožujka 2016. |
| 2014 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2014. – 31. prosinca 2014. | 25. ožujka 2015. |
| 2013 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2013. – 31. prosinca 2013. | 29. ožujka 2014. |
| 2012 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2012. – 31. prosinca 2012. | 25. ožujka 2013. |
| 2011 | GFI-POD izvještaj | Ne | 1. siječnja 2011. – 31. prosinca 2011. | 24. ožujka 2012. |
Statusni postupci i objave
Osnivački akt:
Odlukom člana društva o izmjeni Izjave od 17.10.2012.g. izmijenjena je Izjava društva od 21.03.2002.g. od prvog do posljednjeg članka, posebno odredbe o predmetu poslovanja, te je donesen potpuni tekst Izjave društva dana 17.10.2012. godine.
Osnivački akt:
Odlukom osnivača od 21.03.2002. g. izmijenjen čl. 9. st. 1. Izjave od 16.12.1997. g. - odredba o predmetu poslovanja, te je donesen pročišćeni tekst Izjave dana 21.03.2002. g.
Osnivački akt:
Odlukom osnivača od 16.12.1997. g. stavljena van snage Izjava o usklađenju općih akata i temeljnog kapitala s ZTD od 19.04.1997. g. i donesena nova Izjava od dana 16.12.1997. g.
Osnivački akt:
Izmjene odredbi čl. 2., čl. 9. i čl. 11. Društvenog ugovora o usklađenju društva sa ZTD, o članovima, temeljnim ulozima i poslovnim udjelima članova u društvu, sve u novom izmijenjenom obliku akta - Izjave o usklađenju društva sa ZTD od 19. 4. 1997. g.
Osnivački akt:
Odlukom osnivača društva od 13. siječnja 1997. godine mijenja se čl. 4. Društvenog ugovora o usklađenju o sjedištu društva te izdan pročišćen tekst Akta.
Promjene temeljnog kapitala:
Temeljni kapital povečan s iznosa od 3.622,52 kn za iznos od 75.777,48 kn novčanom uplatom članova i izvršenom tijekom 1994. godine na račun društva, prema Odluci o povečanju temeljnog kapitala od 19.12.1995. g., tako da ukupan temeljni kapital društva iznosi 79.400,00 kn.
Osnivački akt:
Društveni ugovor o usklađenju društva sa ZTD usvojen 18.12.1995. godine.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Varaždinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: dangor-dohomont@ck.t-com.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki DANGOR and DOHOMONT d.o.o.
Ima li DANGOR and DOHOMONT d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?
Evidentirano predanih GFI: 18. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.
Koji je OIB tvrtke DANGOR and DOHOMONT d.o.o.?
OIB tvrtke DANGOR and DOHOMONT društvo s ograničenom odgovornošću za ugostiteljstvo je 11175130894. Matični broj subjekta (MBS) je 70031181.
Gdje je sjedište tvrtke DANGOR and DOHOMONT d.o.o.?
Sjedište tvrtke DANGOR and DOHOMONT d.o.o. je na adresi Komparija 10, Goričan, Međimurska županija.
Kada je osnovana tvrtka DANGOR and DOHOMONT d.o.o.?
Tvrtka DANGOR and DOHOMONT d.o.o. osnovana je 26. srpnja 1993. i posluje 33 godine.
Koliki je temeljni kapital tvrtke DANGOR and DOHOMONT d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 79.400,00 kn.
Je li tvrtka DANGOR and DOHOMONT d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 11175130894.
Druge tvrtke u Međimurskoj županiji
- 100P TECH d.o.o.Gornji Kuršanec
- 1,2,3 Pokreni d.o.o.Hodošan
- 13Nov j.d.o.o.Čakovec
- 20 POSTO j.d.o.o.Čakovec
- 2L project d.o.o.Strelec
- 2Pi-PROFIL d.o.o.Čakovec
- 2S INVESTING d.o.o.Prelog
- 300 SPARTA j.d.o.o.Ivanovec