Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

DALP-MARETIĆ d.o.o.

DALP-MARETIĆ d.o.o. za trgovinu, poljoprivredu i promet

DALP-MARETIĆ d.o.o. za trgovinu, poljoprivredu i promet je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ivana Meštrovića 33, Šibenik (Šibensko-kninska županija). OIB tvrtke je 18836836314, a matični broj subjekta (MBS) 60069668. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
18836836314
MBS
60069668
Sjedište
Ivana Meštrovića 33, Šibenik
Status
Aktivna

Je li DALP-MARETIĆ d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zadru

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
DALP-MARETIĆ d.o.o. za trgovinu, poljoprivredu i promet
Adresa
Ivana Meštrovića 33, Šibenik
OIB
18836836314
MBS
60069668
Trgovački sud
Trgovački sud u Zadru
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
DALP-MARETIĆ d.o.o. za trgovinu, poljoprivredu i promet
Skraćeni naziv
DALP-MARETIĆ d.o.o.
OIB
18836836314
Matični broj subjekta (MBS)
60069668
Matični broj (MB)
00941816
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ivana Meštrovića 33, Šibenik
Općina / grad
Šibenik
Županija
Šibensko-kninska županija
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zadru
E-pošta iz registra
antehrga@gmail.com

U općini ili gradu Šibenik u sudskom je registru upisano 1.744 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 1.309 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke DALP-MARETIĆ d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zadru.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: antehrga@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki DALP-MARETIĆ d.o.o.

Koji je OIB tvrtke DALP-MARETIĆ d.o.o.?

OIB tvrtke DALP-MARETIĆ d.o.o. za trgovinu, poljoprivredu i promet je 18836836314. Matični broj subjekta (MBS) je 60069668.

Gdje je sjedište tvrtke DALP-MARETIĆ d.o.o.?

Sjedište tvrtke DALP-MARETIĆ d.o.o. je na adresi Ivana Meštrovića 33, Šibenik, Šibensko-kninska županija.

Koliki je temeljni kapital tvrtke DALP-MARETIĆ d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka DALP-MARETIĆ d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 18836836314.

Druge tvrtke u Šibensko-kninskoj županiji