Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

CREDO INVEST d.o.o.

CREDO INVEST d.o.o. za poslovanje nekretninama

CREDO INVEST d.o.o. za poslovanje nekretninama je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica 10 br.1, Blato (Dubrovačko-neretvanska županija). OIB tvrtke je 64660976675, a matični broj subjekta (MBS) 90030495. Osnovana je 11. siječnja 2019., što je prije 7 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
64660976675
MBS
90030495
Sjedište
Ulica 10 br.1, Blato
Status
Aktivna

Je li CREDO INVEST d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Dubrovniku

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
CREDO INVEST d.o.o. za poslovanje nekretninama
Adresa
Ulica 10 br.1, Blato
OIB
64660976675
MBS
90030495
Trgovački sud
Trgovački sud u Dubrovniku
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
CREDO INVEST d.o.o. za poslovanje nekretninama
Skraćeni naziv
CREDO INVEST d.o.o.
OIB
64660976675
Matični broj subjekta (MBS)
90030495
Matični broj (MB)
05035708
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Ulica 10 br.1, Blato
Općina / grad
Blato
Županija
Dubrovačko-neretvanska županija
Datum osnivanja
11. siječnja 2019.
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Dubrovniku

U općini ili gradu Blato u sudskom je registru upisano 119 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 81 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke CREDO INVEST d.o.o.

Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.

Predmet poslovanja upisan u registar

Tvrtka ima upisano 30 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.

  1. Posredovanje u prometu nekretnina
  2. Poslovanje nekretninama
  3. Poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
  4. Kupnja i prodaja robe
  5. Pružanje usluga u trgovini
  6. Obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
  7. Zastupanje inozemnih tvrtki
  8. Turističke usluge u nautičkom turizmu
  9. Turističke usluge u zdravstvenom turizmu
  10. Turističke usluge u kongresnom turizmu
  11. Turističke usluge aktivnog i pustolovnog turizma
  12. Turističke usluge na poljoprivrednom gospodarstvu, uzgajalištu vodenih organizama, lovištu i u šumi šumoposjednika te ribolovnom turizmu
  13. Usluge iznajmljivanja vozila (rent-a-car)
  14. Usluge turističkog ronjenja
  15. Usluge iznajmljivanja opreme za šport i rekreaciju turistima i obveze pružatelja usluge
Prikaži još 15 predmeta poslovanja
  1. Pripremanje i usluživanje jela, pića i napitaka i pružanje usluga smještaja
  2. Pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i slično) i opskrba tom hranom (catering)
  3. Projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
  4. Promidžba, reklama i propaganda
  5. Usluge informacijskog društva
  6. Djelatnosti javnoga cestovnog prijevoza putnika i tereta u domaćem i međunarodnom prometu
  7. Prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
  8. Javni prijevoz putnika u međunarodnom linijskom cestovnom prometu
  9. Prijevoz za vlastite potrebe
  10. Povremeni prijevoz putnika u obalnom pomorskom prometu
  11. Taxi prijevoz
  12. Taxi prijevoz na vodi
  13. Knjigovodstvene i računovodstvene usluge
  14. Promidžba, reklama, propaganda, pr, odnosi sa javnošću
  15. Organiziranje seminara, kongresa, tečajeva, savjetovanja, koncerata, revija, izložbi, sajmova, priredbi

Temeljni kapital

20.000,00 kn

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Dubrovniku.

Česta pitanja o tvrtki CREDO INVEST d.o.o.

Koji je OIB tvrtke CREDO INVEST d.o.o.?

OIB tvrtke CREDO INVEST d.o.o. za poslovanje nekretninama je 64660976675. Matični broj subjekta (MBS) je 90030495.

Gdje je sjedište tvrtke CREDO INVEST d.o.o.?

Sjedište tvrtke CREDO INVEST d.o.o. je na adresi Ulica 10 br.1, Blato, Dubrovačko-neretvanska županija.

Kada je osnovana tvrtka CREDO INVEST d.o.o.?

Tvrtka CREDO INVEST d.o.o. osnovana je 11. siječnja 2019. i posluje 7 godina.

Koliki je temeljni kapital tvrtke CREDO INVEST d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.

Je li tvrtka CREDO INVEST d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 64660976675.

Druge tvrtke u Dubrovačko-neretvanskoj županiji