Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o.

COASTAL SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i poslovno savjetovanje

COASTAL SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i poslovno savjetovanje je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Bišćanov put 15 B, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 29853409687, a matični broj subjekta (MBS) 81585960. Osnovana je 25. lipnja 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje (NKD 71.12.9). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 10,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
29853409687
MBS
81585960
Sjedište
Bišćanov put 15 B, Zagreb
Status
Aktivna

Je li COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
COASTAL SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i poslovno savjetovanje
Adresa
Bišćanov put 15 B, Zagreb
OIB
29853409687
MBS
81585960
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
10,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
COASTAL SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i poslovno savjetovanje
Skraćeni naziv
COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o.
OIB
29853409687
Matični broj subjekta (MBS)
81585960
Pravni oblik
jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
Sjedište
Bišćanov put 15 B, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
25. lipnja 2024.
Temeljni kapital
10,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
71.12.9 Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu
E-pošta iz registra
smartcoastsolutions@gmail.com

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 12.080 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 71.12.9) u Gradu Zagrebu ima 522 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

71.12.9 Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje

Temeljni kapital

10,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Kontakt iz registra

E-adresa upisana u sudski registar: smartcoastsolutions@gmail.com

Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.

Česta pitanja o tvrtki COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o.

Koji je OIB tvrtke COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o.?

OIB tvrtke COASTAL SOLUTIONS jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i poslovno savjetovanje je 29853409687. Matični broj subjekta (MBS) je 81585960.

Gdje je sjedište tvrtke COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o.?

Sjedište tvrtke COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o. je na adresi Bišćanov put 15 B, Zagreb, Grad Zagreb.

Čime se bavi COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje (NKD 71.12.9).

Kada je osnovana tvrtka COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o.?

Tvrtka COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o. osnovana je 25. lipnja 2024. i posluje 2 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 10,00 €.

Je li tvrtka COASTAL SOLUTIONS j.d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 29853409687.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti