Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
CLICK BOX d.o.o.
CLICK BOX društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
CLICK BOX društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Hukmani 5, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 29397109982, a matični broj subjekta (MBS) 80777718. Osnovana je 27. listopada 2011., što je prije 14 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 29397109982
- MBS
- 80777718
- Sjedište
- Hukmani 5, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li CLICK BOX d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- CLICK BOX društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Adresa
- Hukmani 5, Zagreb
- OIB
- 29397109982
- MBS
- 80777718
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- CLICK BOX društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
- Skraćeni naziv
- CLICK BOX d.o.o.
- OIB
- 29397109982
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80777718
- Matični broj (MB)
- 02811146
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Hukmani 5, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 27. listopada 2011.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke CLICK BOX d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 16 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- računalne i srodne djelatnosti
- web dizajn
- grafički dizajn
- davanje pristupa internetu
- tiskanje časopisa i dr. periodičnih publikacija, knjiga i brošura, reklamnih kataloga, prospekata i dr. tiskanih oglasa albuma, dnevnika, kalendara, poslovnih obrazaca i dr. tiskarskih komercijalnih publikacija
- promidžba (reklama i propaganda)
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnoga mnijenja
- organiziranje seminara, savjetovanja i kongresa
- proizvodnja sapuna
- kupnja i prodaja robe
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- pružanje usluga informacijskog društva
- zastupanje inozemnih tvrtki
- proizvodnja eteričnih ulja
Prikaži još 1 predmeta poslovanja
- proizvodnja svijeća
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Česta pitanja o tvrtki CLICK BOX d.o.o.
Koji je OIB tvrtke CLICK BOX d.o.o.?
OIB tvrtke CLICK BOX društvo s ograničenom odgovornošću za usluge je 29397109982. Matični broj subjekta (MBS) je 80777718.
Gdje je sjedište tvrtke CLICK BOX d.o.o.?
Sjedište tvrtke CLICK BOX d.o.o. je na adresi Hukmani 5, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka CLICK BOX d.o.o.?
Tvrtka CLICK BOX d.o.o. osnovana je 27. listopada 2011. i posluje 14 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke CLICK BOX d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka CLICK BOX d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 29397109982.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb