Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
Casting Design j. d. o. o.
Casting Design jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i ostale usluge
Casting Design jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i ostale usluge je jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Sjeverna ulica 4 /2, Buzet (Istarska županija). OIB tvrtke je 70445976620, a matični broj subjekta (MBS) 130102273. Osnovana je 17. siječnja 2020., što je prije 6 godina. Pretežita djelatnost je ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje (NKD 71.12.9). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 100,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 70445976620
- MBS
- 130102273
- Sjedište
- Sjeverna ulica 4 /2, Buzet
- Status
- Aktivna
Je li Casting Design j. d. o. o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Pazinu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- Casting Design jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i ostale usluge
- Adresa
- Sjeverna ulica 4 /2, Buzet
- OIB
- 70445976620
- MBS
- 130102273
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Pazinu
- Temeljni kapital
- 100,00 €
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- Casting Design jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i ostale usluge
- Skraćeni naziv
- Casting Design j. d. o. o.
- OIB
- 70445976620
- Matični broj subjekta (MBS)
- 130102273
- Pravni oblik
- jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću (j.d.o.o.)
- Sjedište
- Sjeverna ulica 4 /2, Buzet
- Općina / grad
- Buzet
- Županija
- Istarska županija
- Datum osnivanja
- 17. siječnja 2020.
- Temeljni kapital
- 100,00 €
- Pretežita djelatnost (NKD)
- 71.12.9 Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Pazinu
- E-pošta iz registra
- eda.stanic@hrsume.hr
U općini ili gradu Buzet u sudskom je registru upisano 318 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 51 u pravnom obliku j.d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 71.12.9) u Istarskoj županiji ima 162 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke Casting Design j. d. o. o.
Pretežita djelatnost · NKD 2025
71.12.9 Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
Temeljni kapital
100,00 €
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Pazinu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: eda.stanic@hrsume.hr
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki Casting Design j. d. o. o.
Koji je OIB tvrtke Casting Design j. d. o. o.?
OIB tvrtke Casting Design jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za inženjerstvo i ostale usluge je 70445976620. Matični broj subjekta (MBS) je 130102273.
Gdje je sjedište tvrtke Casting Design j. d. o. o.?
Sjedište tvrtke Casting Design j. d. o. o. je na adresi Sjeverna ulica 4 /2, Buzet, Istarska županija.
Čime se bavi Casting Design j. d. o. o.?
Pretežita djelatnost tvrtke je ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje (NKD 71.12.9).
Kada je osnovana tvrtka Casting Design j. d. o. o.?
Tvrtka Casting Design j. d. o. o. osnovana je 17. siječnja 2020. i posluje 6 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke Casting Design j. d. o. o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 100,00 €.
Je li tvrtka Casting Design j. d. o. o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 70445976620.
Druge tvrtke u Istarskoj županiji
- 010 ISN'T JUST A CODE j.d.o.o.Pula
- 0409 STRATEGIES j.d.o.o.Poreč - Parenzo
- 054 d.o.o.Mušalež
- 100 MIGLIA j.d.o.o.Tar
- 108 P.R. d.o.o.Viškovići
- 10 TRADE j.d.o.o.Pješčana Uvala
- 123 YACHT CHARTER d.o.o.Pula
- 1372052 ALBERTA d.o.o.Labin
Tvrtke srodne djelatnosti
- 10aarch d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 10x10 arhitektura d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 15K studio d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 17. PARTNERS d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 1 naprema 1 ARHITEKT d.o.o.Arhitektonsko projektiranje
- 1P d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 2D ELEMENT d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje
- 2G2B d.o.o.Ostalo inženjerstvo i s njim povezano tehničko savjetovanje