Besplatan pregled tvrtke · sudski registar
BRODA TRGOVINA d.o.o.
BRODA TRGOVINA d.o.o. za usluge
BRODA TRGOVINA d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Ulica Hrastova 8, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 46865046905, a matični broj subjekta (MBS) 80995055. Osnovana je 28. listopada 2015., što je prije 10 godina. Temeljni kapital upisan u registar iznosi 20.000,00 kn. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Podaci iz sudskog registra preuzeti:
- OIB
- 46865046905
- MBS
- 80995055
- Sjedište
- Ulica Hrastova 8, Zagreb
- Status
- Aktivna
Je li BRODA TRGOVINA d.o.o. pouzdana tvrtka?
Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.
Status u sudskom registru
Aktivna
Trgovački sud u Zagrebu
Stečaj ili likvidacija
Nije upisan
Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).
Podaci za račun
- Naziv
- BRODA TRGOVINA d.o.o. za usluge
- Adresa
- Ulica Hrastova 8, Zagreb
- OIB
- 46865046905
- MBS
- 80995055
- Trgovački sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.
Podaci iz sudskog registra
- Puni naziv tvrtke
- BRODA TRGOVINA d.o.o. za usluge
- Skraćeni naziv
- BRODA TRGOVINA d.o.o.
- OIB
- 46865046905
- Matični broj subjekta (MBS)
- 80995055
- Matični broj (MB)
- 04450841
- Pravni oblik
- društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
- Sjedište
- Ulica Hrastova 8, Zagreb
- Općina / grad
- Zagreb
- Županija
- Grad Zagreb
- Datum osnivanja
- 28. listopada 2015.
- Temeljni kapital
- 20.000,00 kn
- Status
- Aktivna
- Nadležni sud
- Trgovački sud u Zagrebu
- E-pošta iz registra
- bvobner@gmail.com
U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.439 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.058 u pravnom obliku d.o.o.. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.
Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.
Djelatnost tvrtke BRODA TRGOVINA d.o.o.
Pretežita djelatnost nije upisana u otvorenim podacima registra.
Predmet poslovanja upisan u registar
Tvrtka ima upisano 54 predmeta poslovanja. Upis znači da tvrtka smije obavljati te djelatnosti, a ne da ih stvarno obavlja.
- kupnja i prodaja robe
- pružanje usluga u trgovini
- obavljanje trgovačkog posredovanja na domaćem i inozemnom tržištu
- zastupanje inozemnih tvrtki
- usluge informacijskog društva
- računalne i srodne djelatnosti
- izrada i održavanje web stranica
- popravak računala i periferne opreme
- pripremanje hrane i pružanje usluga prehrane
- pripremanje i usluživanje pića i napitaka
- pružanje usluga smještaja
- pripremanje hrane za potrošnju na drugom mjestu sa ili bez usluživanja (u prijevoznom sredstvu, na priredbama i sl.) i opskrba tom hranom (catering)
- turističke usluge u nautičkom turizmu
- turističke usluge u ostalim oblicima turističke ponude
- ostale turističke usluge
Prikaži još 39 predmeta poslovanja
- turističke usluge koje uključuju športsko-rekreativne ili pustolovne aktivnosti
- projektiranje i građenje građevina te stručni nadzor građenja
- poslovanje nekretninama
- poslovi upravljanja nekretninom i održavanje nekretnina
- posredovanje u prometu nekretnina
- računovodstveni poslovi
- djelatnost javnoga cestovnog prijevoza putnika ili tereta u unutarnjem cestovnom prometu
- prijevoz putnika u unutarnjem cestovnom prometu
- javni prijevoz putnika u međunarodnom linijskom cestovnom prometu
- prijevoz tereta u unutarnjem i međunarodnom cestovnom prometu
- prijevoz za vlastite potrebe
- promidžba (reklama i propaganda)
- organiziranje priredaba, koncerata, izložbi, sajmova, tečajeva i seminara
- savjetovanje u vezi s poslovanjem i upravljanjem
- čišćenje svih vrsta objekata
- djelatnost za njegu i održavanje tijela
- frizerski saloni i saloni za uljepšavanje
- djelatnost nakladnika
- distribucija tiska
- djelatnost javnog informiranja
- proizvodnja suvenira od drva, pluta, slame i pletarskih materijala, gume, plastike, metala, porculana i keramike
- obavljanje djelatnosti upravljanja projektom gradnje
- istraživanje tržišta i ispitivanje javnog mnijenja
- iznajmljivanje strojeva i opreme, bez rukovatelja i predmeta za osobnu uporabu i kućanstvo
- fotografske djelatnosti
- tiskanje i umnažanje snimljenih zapisa
- djelatnost pružanja audio i/ili audiovizualnih medijskih usluga
- djelatnost pružanja usluga elektroničkih publikacija
- djelatnost objavljivanja audiovizualnog i radijskog programa
- djelatnost pružanja medijskih usluga televizije i/ili radija
- audiovizualne djelatnosti
- komplementarne djelatnosti audiovizualnim djelatnostima
- priprema i organizacija te javno izvođenje dramskih, glazbeno-scenskih, lutkarskih i drugih scenskih djela (scenska i glazbeno-scenska djela)
- sportska priprema
- sportska rekreacija
- sporstka poduka
- organiziranje sportskih natjecanja
- vođenje sportskih natjecanja
- upravljanje i održavanje sportskom građevinom
Temeljni kapital
20.000,00 kn
Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke. Iznos je u registru upisan u kunama, prije uvođenja eura.
Status u registru
Aktivna
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.
Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.
Kontakt iz registra
E-adresa upisana u sudski registar: bvobner@gmail.com
Telefon i web-stranicu sudski registar ne objavljuje.
Česta pitanja o tvrtki BRODA TRGOVINA d.o.o.
Koji je OIB tvrtke BRODA TRGOVINA d.o.o.?
OIB tvrtke BRODA TRGOVINA d.o.o. za usluge je 46865046905. Matični broj subjekta (MBS) je 80995055.
Gdje je sjedište tvrtke BRODA TRGOVINA d.o.o.?
Sjedište tvrtke BRODA TRGOVINA d.o.o. je na adresi Ulica Hrastova 8, Zagreb, Grad Zagreb.
Kada je osnovana tvrtka BRODA TRGOVINA d.o.o.?
Tvrtka BRODA TRGOVINA d.o.o. osnovana je 28. listopada 2015. i posluje 10 godina.
Koliki je temeljni kapital tvrtke BRODA TRGOVINA d.o.o.?
Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 20.000,00 kn.
Je li tvrtka BRODA TRGOVINA d.o.o. aktivna?
Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 46865046905.
Druge tvrtke u Gradu Zagrebu
- 0x20 d.o.o.Zagreb
- 1000 RJEŠENJA d.o.o.Zagreb
- 1001 Nights j.d.o.o.Zagreb
- 100 godina j.d.o.o.Zagreb
- 100 i Love Ride j.d.o.o.Zagreb
- 101 inovativni marketing d.o.o.Zagreb
- 108 REAL ESTATE ADVISORY ADRIA d.o.o.Zagreb
- 10aarch d.o.o.Zagreb