Preskoči na sadržaj

Besplatan pregled tvrtke · sudski registar

Brittle Bones Club d.o.o.

Brittle Bones Club d.o.o. za usluge

Brittle Bones Club d.o.o. za usluge je društvo s ograničenom odgovornošću sa sjedištem na adresi Horvatova ulica 80 A, Zagreb (Grad Zagreb). OIB tvrtke je 04579066175, a matični broj subjekta (MBS) 81584991. Osnovana je 22. svibnja 2024., što je prije 2 godine. Pretežita djelatnost je ostalo računalno programiranje (NKD 62.10.9). Temeljni kapital upisan u registar iznosi 2.500,00 €. Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Podaci iz sudskog registra preuzeti:

OIB
04579066175
MBS
81584991
Sjedište
Horvatova ulica 80 A, Zagreb
Status
Aktivna

Je li Brittle Bones Club d.o.o. pouzdana tvrtka?

Brza provjera u sudskom registru i u sustavu VIES Europske komisije.

  • Status u sudskom registru

    Aktivna

    Trgovački sud u Zagrebu

  • Stečaj ili likvidacija

    Nije upisan

Izvor: sudski registar Republike Hrvatske; VIES (Europska komisija).

Podaci za račun

Naziv
Brittle Bones Club d.o.o. za usluge
Adresa
Horvatova ulica 80 A, Zagreb
OIB
04579066175
MBS
81584991
Trgovački sud
Trgovački sud u Zagrebu
Temeljni kapital
2.500,00 €
Preuzmi vizitku (vCard)

Prema Zakonu o trgovačkim društvima na računu se navode naziv, sjedište, sud, MBS, OIB i temeljni kapital.

Podaci iz sudskog registra

Puni naziv tvrtke
Brittle Bones Club d.o.o. za usluge
Skraćeni naziv
Brittle Bones Club d.o.o.
OIB
04579066175
Matični broj subjekta (MBS)
81584991
Pravni oblik
društvo s ograničenom odgovornošću (d.o.o.)
Sjedište
Horvatova ulica 80 A, Zagreb
Općina / grad
Zagreb
Županija
Grad Zagreb
Datum osnivanja
22. svibnja 2024.
Temeljni kapital
2.500,00 €
Pretežita djelatnost (NKD)
62.10.9 Ostalo računalno programiranje
Status
Aktivna
Nadležni sud
Trgovački sud u Zagrebu

U Gradu Zagrebu u sudskom je registru upisano 61.468 aktivnih tvrtki i drugih subjekata. Od toga je 47.080 u pravnom obliku d.o.o.. Istu pretežitu djelatnost (NKD 62.10.9) u Gradu Zagrebu ima 1.589 aktivnih tvrtki. Brojke su naš izračun iz sudskog registra; registar sam takav pregled ne objavljuje.

Osnovni podaci preuzeti su iz otvorenih podataka sudskog registra Republike Hrvatske. Registar ne sadrži prihode, dobit ni broj zaposlenih.

Djelatnost tvrtke Brittle Bones Club d.o.o.

Pretežita djelatnost · NKD 2025

62.10.9 Ostalo računalno programiranje

Temeljni kapital

2.500,00 €

Temeljni kapital je iznos koji su osnivači unijeli ili se obvezali unijeti u društvo, upisan u sudski registar. Nije pokazatelj prihoda ni trenutne imovine tvrtke.

Godišnja financijska izvješća

Evidentirano predanih GFI: 2. Posljednja izvještajna godina: 2025.

Sudski registar vodi samo evidenciju predanih izvješća, ne iznose. Iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Posljednjih do 15 predanih izvješća
GodinaVrstaKonsolidiranoRazdobljeDatum dostave
2025GFI-POD izvještajNe1. siječnja 2025. – 31. prosinca 2025.9. travnja 2026.
2024Izjava o neaktivnostiNe1. siječnja 2024. – 31. prosinca 2024.22. travnja 2025.

Statusni postupci i objave

  • Osnivački akt:

    Izjava o osnivanju društva s ograničenom odgovornošću od dana 22.03.2024. godine.

Gdje subjekt objavljuje priopćenja

Internetska stranica sudskog registra

Status u registru

Aktivna

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije.

Registarski sud: Trgovački sud u Zagrebu.

Česta pitanja o tvrtki Brittle Bones Club d.o.o.

Ima li Brittle Bones Club d.o.o. predana godišnja financijska izvješća?

Evidentirano predanih GFI: 2. Posljednja izvještajna godina: 2025. Sudski registar vodi evidenciju predanih izvješća, bez financijskih iznosa; iznosi su javno dostupni u FINA registru.

Koji je OIB tvrtke Brittle Bones Club d.o.o.?

OIB tvrtke Brittle Bones Club d.o.o. za usluge je 04579066175. Matični broj subjekta (MBS) je 81584991.

Gdje je sjedište tvrtke Brittle Bones Club d.o.o.?

Sjedište tvrtke Brittle Bones Club d.o.o. je na adresi Horvatova ulica 80 A, Zagreb, Grad Zagreb.

Čime se bavi Brittle Bones Club d.o.o.?

Pretežita djelatnost tvrtke je ostalo računalno programiranje (NKD 62.10.9).

Kada je osnovana tvrtka Brittle Bones Club d.o.o.?

Tvrtka Brittle Bones Club d.o.o. osnovana je 22. svibnja 2024. i posluje 2 godine.

Koliki je temeljni kapital tvrtke Brittle Bones Club d.o.o.?

Temeljni kapital upisan u sudski registar iznosi 2.500,00 €.

Je li tvrtka Brittle Bones Club d.o.o. aktivna?

Tvrtka je aktivna u sudskom registru, bez upisanog stečaja ili likvidacije. Stanje provjerite i u službenom sudskom registru prema OIB-u 04579066175.

Druge tvrtke u Gradu Zagrebu

Tvrtke srodne djelatnosti